Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Sitemizden gün içerisinde sabah 9:00 dan akşam 18:00 kadar sipariş vereceğiniz tüm ürün siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir.

Türkiye'nin ortasını Ankara olarak düşünür isek Ankara'nın doğusunda kalan il ve ilçelerimize iki iş gününde, Ankara'nın batısında kalan il ve ilçelerimize de bir sonraki gün teslimat sağlamaktayız.

İzmir içerisinden siparişleriniz size en geç 3 saat içerisinde dilediçiniz adrese teslim edilir.

Türkiye geneli veya İzmir içerisi siparişleriniz size tamamen gizli paketler içerisinde teslim edilir. GİZLİ PAKET ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere kırmızı linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kargo Firmaları

Sitemizden alışverişlerinizde sadece ups kargo, ptt kargo ve İzmir içi özel kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Sipariş vereceğiniz geciktirici, geciktirici sprey ve geciktirici krem ürünleri size sadece bu firmalar ile gönderilir. Eğer ürününüzün size en kısa sürede sorunsuzca teslim olmasını istiyorsanız, ups kargo seçeneğini seçebilirsiniz.

Kargo Ücretleri

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde kargo ücretleri ürünlerinizin Üzerine otomatik olarak sizin görebileceğiniz şekilde belirtilir. Sitemizde Türkiye geneli gönderim ücreti sabit 8.00 TL. dır. İzmir içi özel kurye ile ürün siparişlerinizde sabit 10.00 TL kurye ücreti alınmaktadır. Sitemizden yapacağınız geciktirici alışverişlerinizde 100.00 TL.lik alışverişlerin Üzerinde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici