Paketleme ve Gizlilik

Gizlilik Prensibimiz

Geciktirici .gen.tr sitemizi tercih eden her müşterinin, bilgileri, mail adresleri, iletişim adresleri sitelerimizin üstün güvenlik sistemleri ile korunur. Bu bilgilere 3.Şahısların ulaşması imkansızdır. Konusunda uzman kişiler tarafından hazırlanan güvenlik panellerimizin aşılması imkansızdır.

Sitemizden alışveriş gerçekleştirmeyi düşünen müşterilerimizin bize genel olarak sorduğu sorular ve bizim uyguladığımız yöntemler şöyledir.

Müşterimiz :
Sitenizden kredi kartı ile ödeme yaparak ürün almayı düşünüyorum. Hesap kesim tarihinde ekstrada yaptığım işlem açıklamasında ne yazacak..?

Cevap :
Sitemizden kredi kartı ile ödeme yaparak yapacağınız tüm alışverişleriniz, ay sonunda ekstrenizde FVA Doğal Bitkiler ve Flim Yap.San.Tic.Ltd.Şti olarak gçzükür. Kredi kartı ekstranızda satın almış olduğunuz geciktirici ve geciktirici çeşitleri ile alakalı herhangi bir marka ve açıklama yer almaz.

Müşterimiz :
Peki ürünler bana nasıl teslim ediliyor..?

Cevap :
Sitemizde satın almış olduğunuz tüm ürünlerimiz size gizli paketler içerisinde teslim edilir. Bunu şu şekilde sağlarız, siparişinizi kargo paketleri veya poşetlerinin içerisine koymadan önce ayrı bir paket kağıdı ile kaplar ve sağlam bir şekilde bantlarız. Bu işlemden sonra kargo poşetlerinin içerisine konan siparişlerinizin ağızları kapanarak kargo firmasına teslim edilmeyi bekler. Kargo firmasına ağızları kapalı bir şekilde teslim edilen, gönderilerin kargo firması tarafından açılıp kontrol edilme şansı yoktur. Bunu kargo ve kurye firmaları ile karşılıklı güven çerçevesinde yaptığımız özel anlaşmalar ile garanti altına almaktayız. Bu anlaşmalarda bizim kanunların men ettiği ürünlerin gönderimini yapmayacağımıza dair sözleşme şartlarının yanı sıra kargo ve kurye firmalarının da gönderilerimizi kontrol etmeyeceği şartları yer alır.

Müşterimiz :
Buraya kadar her şey çok güzel, peki kargo firması sizin iyi niyetinizi ve sözleşme kurallarını hiçe sayarak paketleri teslim aldıktan sonra gönderileri açıp kontrol edemez mi?

Cevap :
Kesinlikle yapamazlar. Bunun sebebi yapılan özel anlaşmanın ihlallerinde ciddi anlamda tazminatları söz konusudur. Diyelim ki açıp kontrol ettiler, bunu müşterimiz paketi teslim aldıktan sonra kontrolünü yapabilir. Kargo kutuları yada poşetlerinin içine koymadan önce ayrı bir paket kağıdı ile kapladığımız ürünlerin üzerlerinde kullanılan bantlar, herhangi bir paket açılma durumunda paket kağıdının deformasyon olmasını sağlar. özel paket kağıtları ve bantları ile gerçekleştirdiğimiz bu sistem kargo ve kurye firmaları tarafından bilindiği için cesaret edilip kontrol edilmesini imkansız hale getirir.

Müşterimiz :
Buraya kadar her şeyi çok iyi düşünmüşsünüz, peki paketlerin Üzerinde firmanıza veya aldığım ürünlere ait herhangi bir logo ve amblem yer alıyor mu..?

Cevap :
Kesinlikle paketlerin içinde ve Üzerinde ürünlerimiz hakkında veya firmamıza ait herhangi bir logo, broşür gibi şeyler bulunmamaktadır.

Kısaca anlatmamız gerekirse, müşterilerimiz gizliliğe gösterdiği hassasiyet üzerine bizimde birçok yenilikler yapmamıza ve bunları geliştirmemize neden olmuştur.

WWW.GECİKTİRİCİ.GEN.TR adresinden yapacağınız tüm siparişlerinizde, standart olarak uygulanan gizli paket yöntemi uygulanır.

Türk toplumu örf adet ve geleneklerine sonsuz derecede bağlı bir firma olmanın ve 12 yıllık tecrübemizin bizim müşteri gizliliği konusunda ne derecede hassas olduğumuzu açıklamaya yeter umarım. Her şeyden önce "Aile" kurumunun ciddiyeti ve saygınlığı bakımından, müşterilerimizin gösterdiği bu hassasiyetin farkında olan firmamızdan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmeniz için, sizin adınıza haddimiz olmayarak her şeyi düşündük. Sitemizden gönül rahatlığı içerisinde dilediğiniz ürünlere zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici