Yengeç Kadınının Aşka Bakışı

6 Mayıs 2015

Yengeç kadınının aşka bakışı her zaman gizemini korumuştur. Aşka da diğer şeyler gibi kapılır yavaşça ve önlemli bir şekilde. Güdüsel davranışlar onu rahatsız eder; aşık olmayı ciddi bir bağlantı olarak görür. Yengeç erkeğinden öncelikle maddi güvence, ikinci olarak ayrıcalık, üçüncü olarak sosyal statü ister. En azından bunların ikisini veremeyen bir erkeğe aşık olması zordur. Onu hızlı seçim yapmaya itebilen tek şey, zaman zaman dayanılmaz hale gelen evden ayrılma itkisidir.

Özgüveni Yüksek Yengeç Burcu Kadınlar

Yengeç kadınının aşka bakışı çok farklıdır. Bir kez aşık olmaya karar verince, iki zor şıktan birini seçip çözmeye hazırlanır. İlişkiye bütün ağırlığıyla girmeye, karşılıklı hayallerin gerçekleşmesini sağlamaya mahkumdur. Aşık Yengeç Kadını bebek gibi bakılmak, ilgilenilmek, doyurulmak, yavaşça baştan çıkarılmak isteyen erkek için eşsiz bir eştir; erkek güvenlik, sağlam kökler, geleneksel evcillik ve tutkulu cinsellik istiyorsa, bunu onda bulabilir. Yengeç Kadını muhteşem bir romantik satranç oyuncusudur. Erkeğini kendisine umarsızca nasıl aşık edeceğini tam olarak bilir. Yengeç kadınının aşka bakışı karşı cinside farklı kılar. ve bu nebzede iki taraf içinde kendi farklılıkları ortaya çıkmaya başlar. Yengeç kadını düşgücü yüksek, algılayıcı ve ısrarcıdır. Bir erkek için rekabette onu çoğunlukla bir numara kılan bir bileşim. Bilinçli olarak kuralları öğrenmesine hiç gerek kalmadan cinsiyetler arasındaki psişik savaşta stratejiyi kavrar. Ayrıca çizgileri kendi lehine nasıl çizeceğini de bilir. Aşkta çok verimli, rahatlatıcı ve çoğunlukla çok evcimendir. Hem işini hem evini yönetebilir; hiçbir şey onun kusursuz bir ev ortamı yaratmasını önleyemez. İyi bir aşçı ve iyi bir evsahibidir; her zaman erkeğinin zevklerini ve isteklerini karşılar.

Yengeç Kadınının Vazgeçilmez Cazibesi

 

Aşık yengeç aynı zamanda inanılmaz derecede çekicidir. Kraliçe arının işçilerini çekmesi kadar kesin bir tavırla erkekleri kendisine çeker. Bir erkeğe kendisine bakmasını sağlayacak kadar çaresiz görünmeyi başarır; ama ona hizmet etmek için çaba harcayacak kadar sezgili ve kendine güvenlidir. Tüm bu yeteneklerini bir arada tutmayı başarabilen tek kadındır nerdeyse yengeç burcu kadınları ve neticesinde yengeç kadınının aşka bakışı her şekilde olumlu gelişmektedir buda karşı cinse olumlu bir şekilde yansımaktadır.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici