24 Kasım 2014

Spor çantasına ipek bir fularla birlikte “buna akşam ihtiyacın olabilir” notu bırakmak. Bir erkeğin içinden geçen: Neden ki? Akşam soğuk mu olacak? Neden seksi değil; Steven Tyler olmadığınız sürece ipek fularların erkekler üzerinde hiçbir etkisi yok. Aynı durum seks oyuncakları için de geçerli: Kırmızı ışık veren ampuller, kelepçe, geyşa kostümü (eğer karşınızdaki erkeğin buna belli bir ilgisi yoksa.) Herhangi bir seks aracı değil seksi heyecanlı kılan; sizin eğlenceye açık olmanız onları mest ediyor.

Neden Seksi Değil

Erkeklerin çoğu bir fular ya da herhangi bir kumaş parçası gördüğünde onunla ne yapacağını bilemez ve yatakta istedikleri en son şeyse kafalarının karışmasıdır. İşte bu yüzden seksi değil. Ona tam sevişme modunda olduğunuzu söyledikten sonra zor kadını oynamak ve sizi baştan çıkarmaya çalışmasına sebep olmak hiç seksi değil. Bir erkeğin içinden geçen: İşten gelen bir erkek evde ne bulmak ister? Daha fazla iş mi? Tabii ki hayır. Neden seksi değil; Şu bahsi geçen "kovalama" işi sadece yeni tanışanlar için eğlenceli olabilir.

Hangi Davranışlar Seksi Değil

Yeni bir ilişki içindeyken heyecandan dolayı her şeyi denemek istersiniz. Erkek okurlarımızdan biri bize sadece çok sıklıkla gittiğini bildiği o güzel kadını görmek için hep aynı restoranda yemek yediğini anlatıyor. Bunun için çabalamaktan hoşlanmış ve dediğine göre sonunda o kadınla tanışmış. Uzun zamandır devam eden bir ilişkinin kötü yanlarından biri, seksin garanti olmasıdır. Ama siz bunu zorladığınızda onu bir anlamda cezalandırırsınız. Çünkü sizi elde etmek için peşinizden koşan erkek, artık gösterdiği çabanın karşılığını almak ister. Bu yüzdende hiç seksi değil.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici