9 Aralık 2015

Erkeklerin çoğunluğu penislerinin sertleşmemesinden sertleşse de sert kalmadığından yakınırlar. Çoğunluk, penisin sertleşmesi duygusal faktörleri anlamak istemezler tekrar eski güçlerine kavuşabilmek için küçük bir ameliyata can atarlar:
Eğer böbrek, akciğer, hatta kalp nakli yapılabiliyorsa, doktorlar neden yaşlı bir adama bir penis naklederek ona bir iyilikte bulunmazlar? Hatta organ değişmesi bile yapabilirim... Örneğin, böbrek, herhalde çok daha önemli bir organdır sanırım. Penisin sertleşmesi evet, penis naklinin düşünülmemiş olduğunu zannetmeyin. Belki de bu alandaki en büyük engel bir vericinin bulunamamağımdır. Penisi normal çalışan bir kişi, ondan ayrılmak elbette istemez. Fakat yine de araştırma laboratuvarlarında geç saatlere kadar çalışılmaktadır ve şimdi, bir zamanlar rüya olan şey hemen hemen gerçekleşmektedir.

Penisin Sertleşmesi ve Penis Nakli

Penisin sertleşmesi plastik çubuklarla ereksi yon olanağı sağlanmıştır ve ereksi yon süreklidir. Yöntem çok basittir: doktor penis şaftı üzerinde bir kanalı temizler ve bir plastik çubuk yerleştirir. Böylece, her şey çözümlenmiş olur! Herhangi bir komplikasyon görülmedikçe, ereksi yon sürekli, etkili ve kesiksidir. (Belki ölümden sonra da ereksi yon halinde kalabilecek tek penis vakası budur.)
Bununla birlikte, birkaç sorun ortaya çıkmaktadır. Örneğin, bir kokteyl partide, ya da plajda güneşlenirken sürekli ereksi yon halindeki penis her halde önemli bir sorun olacaktır. Ayrıca, kalabalık bir asansörde, böyle bir durum hem erkekler hem de kadınlar tarafından hoş karşılanmayacaktır. Böyle bir ameliyat her ne kadar yeniyse de, gelişimi henüz tamamlanmamıştır. Bazı operatörler, bir plastik çubuk yerine iki çubuk kullanmaktadır. Bu takdirde, erkek, ilkel bir hayvana benzeyecektir.

Penisin Sertleşmesi ve İlkellik

Penisin sertleşmesi sadece insanlarda değil hayvanlarda da vardır. Rahatlıkla benzetilebilir. Primatlar (maymunlar ve goriller gibi) ve keseli hayvanlar dışında, memeli hayvanların erkeklerinin ereksi yon kaybına karşı bir çeşit sigortalan vardır. Bu sigorta, her erkekte olması gereken, ama şimdiye kadar hiç bir erkekte görülmeyen bir kemiktir: penis kemiği. Kedi ve köpeklerin, fare ve sıçanların ve tabiî, tavşanların, penis şaftlarında güvenebilecekleri küçük bir kemik parçası vardır. Hatta çok yakından tanıdığımız alçakgönüllü sincabın bile, hiç şikâyetçi olmadığı, minicik bir penis kemiği vardır. Belki de bu dalda şampiyon olan balinadır, çünkü balinanın iki metreye yakın uzunlukta ve on oniksi santim kalınlığında penis kemiği vardır. Tabiî, bu arada, penislerinin çok fazla sertleştiğinden yakınan erkeklerin varlığından söz etmek gerekir. Penisin sertleşmesi makalemizin sonuna geldik görüşmek üzere…..

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici