8 Nisan 2015

Modern cemiyetlerde öpüşme oyunları yaygınlığı bazen insanı şaşırtacak derecededir. Postohane, yastık öpme ve daha birçok benzeri oyunlar aşıkların zevkle oynadıkları oyunlardandır. Bunlar sadece birer oyun oldukları için de iki insanın öpüşmesi gayet olağan sayılmaktaydı. Örneğin, postahane oyununda, bir odaya kapanan çift, dışardakiler tarafından coşturulup şevklendirilmektedir. Öpüşme oyunları o kadar geniş çapta yayılmış ve tutulmuştur ki, nasıl oynandığı hakkında fikir beyan etmek veya yorumda bulunmak bile gereksiz olur.

Öpüşme Oyunları Hakkında

Ama, bir erkek yazarla bir kadın yazarın kitaplarının raflarda yanyana konulmasını bile men eden son derece sıkı ahlak kurallarının hüküm sürdüğü Victoria devrinde bile bu oyunların yaygınlaşmaya başlamasının sebebi, konu kitabımıza şahane bir başlık meydana getirdiği halde, bir tahminden ileri gidemezdi. Sadece şunu söyleyebiliriz. Öpüşme oyunları vardı ve olmaya da devam edecektir, çünkü erkek ve kadın öpüşme ihtiyacını daima hissedecektir. Aslında, öpüşmeyi aşk ve sevgisini belirtmek için kullanan tek varlık, insanoğludur. Köpekler, kediler ve ayılar yavrularını yalarlar. Atlar ve inekler boyun ve burunlarını sürtüştürürler. Kuşlar birbirlerine sokulurlar.

Öpüşme Oyunları Ve Öpüşme Mantığı

Ama, sadece insanoğlu öpüşür. Sadece insanoğlunun öpmek ve öpüşmek için bir sebebi, bir mantığı, ve öpüşmenin sıcaklığını, güzelliğini, sonsuz zevkini, tadını ve ihtirasını anlayıp takdir edebilme yetenekleri vardır. Tabiat ana da kendine özgü bir şekilde öpüşür, ama onun, öpüşmenin zevkine varabilecek beyni yoktur. Bunu sadece insanoğlu yapabilir. Öpüşme oyunları daha da çeşitlendirebilmek tanrının insanoğluna sunduğu ender ve enfes vücutsal mimiklerden ibarettir. Ve daima bu tensel yakınlaşmayı sağlayan kalbi pır pır attıran öpüşme ve öpüşme oyunları içeren farklı kombinasyonları bizlere sunan tanrıya sonsuz teşekkürler.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici