3 Ağustos 2016

Karşılıklı enerji orgazma yaklaşıp orgazmik çekilme'yi uyguladığınızda, uyandırılmış olan yumurtalık enerjisi beyine ulaşır. Onu aşağıdan yukarıya doğru pompaladığınızda, bu serin enerji beyinde toplanmaya başlar. Eğer daha önceden mikrokozmik yörünge meditasyonu çalıştıysanız, dilinizin mikrokozmik yörüngeyi tamamlayan iki enerji kanalını birbirine bağlayan bir tür elektrik anahtarı görevi gördüğünü biliyorsunuz demektir.

Karşılıklı Enerji Dönüşümü

Karşılıklı enerji üreme organları da bir tür elektrik anahtarıdır ve bu nedenle pozisyonunuz ne olursa olsan, üretilen enerji şu an eşinizin mikrokozmik yörüngesine ve eşinizin enerjisi de sizin mikrokozmik yörüngenize akabilir. Enerji pek çok farklı yol izleyerek bedeninizde dolaşabilir. Bu yollardan bir tanesi, sizin dilinizden eşinizin diline oradan eşinizin işlevsel kanalından göbeğine, ardından üreme organına, oradan dönüp sizin üreme organınıza ve belkemiğinizden yukarıya, daha sonra tekrar eşinize geçecek biçimde olabilir. Enerji her ikinizin mikrokozmik yörüngesinde de eşzamanlı olarak dönüşebilir ya da tıpkı bir koza gibi enerjinin sizi sardığını hissedebilirsiniz.

Karşılıklı Enerji Bedeninizde Hissedin

Karşılıklı enerji kadının uyanış durumundaki enerjisi erkeğinki kadar sıcak olmadığından, eşiniz sizden gelen serin enerjiyi hissedebilir ya da siz onun bedeninden kendi bedeninize giren sıcak enerjiyi fark edebilirsiniz. Her kadının anlayışı farklı olabilir. Bazıları tıpkı bir tür çekilme gibi, başlarında serin bir enerji hissedebilirler. Bazıları ise bir tür titreşimin dışarıya çıkmasına izin verip, ardından onu yeniden içeriye çektiklerini ve yukarıya doğru yükselttiklerini hissedebilirler.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici