29 Temmuz 2016

Hayalindeki kadın her erkek gönlünde yatan bir kızı, çeşitli engeller sonucu alamayabilir. Ekonomik durum, tahsil farkı, işi buna imkân vermeyebilir. Pek çok gençte, filmlerde gördüğü veya mecmualarda rastladığı seksi artisti sevebilir ve öğle bir kıza kavuşma hayali içinde olabilir.

Hayalindeki Kadın Aşk Olmak

Hayalindeki kadın aşk olmak hayatınızda ne olursa olsun kendinizi koşulsuz şartsız sevin ki kurduğunuz ilişki de bunu göstererek karşınızdaki partnerinize iyi bir izlenim bırakın. Marilyn Monroe öldüğü zaman dünyanın çeşitli ülkelerinde 24 erkek intihar etmişti, sadece filmlerinde gördükleri bu artiste bu derece uzaktan âşık olmuşlardır, işte hayalinde bir km yaşatan bir erkek, evlendiği kızda her aradığı özelliği bulamayabilir ve onunla cinsel temas sırasında, hayalinde yaşattığı kızı canlandırır. Cinsel uyarı daha ziyade beyin merkezinde meydana gelir ve oradan cinsel organlara uyarı emri gider. Bu nedenle pek çok erkek gerek eşi ile cinsel temasta ve gerekse kendi kendini tatmin sırasında hayalinde çok sevdiği kadını canlandırır.

Hayalindeki Kadın Kendine Aşk Et

Hayalindeki kadın kendine aşk et her şey o kadar güzeldir ki zor sorular aklınıza bile gelmez. Bu hoşluk hiç bitmesin istersiniz. Adı ne olursa olsun, sürekliliği olan aşk saygı ve hoşgörü ortamında gereklilik ister. Eşini yani kocasını kendisine bağlamak isteyen hanımlar, olanakları nispetinde günün sevilen artisti veya sair popüler kadınına benzer giyim, Makyaj ve saç modeli yaparak, kocasında o kadın havasını yaratmaya çalışmalıdır. Böylece zaman zaman yapılacak saç, giyim, makyaj değişiklikleri ile kocasının ilgi ve sevgisini devam ettirebilir. Esasen MODA 1 arın da bir gayesi budur. Bir kadın eşinde her zaman ne derece cinsel uyan yaratabilirse, o derece onu kendine bağlayabilir. Hayalindeki kadın adlı makalemizin sonuna geldik başka bir makalede görüşmek dileğiyle...

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici