1 Temmuz 2014

Kendilerini cinsel olarak dışa kapalı tanımlayan bir çittin üçüncü bir kişiyle veya bir grupla seks yapması modifiye monagamiye bir örnektir. ShernofPun çalışmasını aklında tutan Shernoff, tek eşlilik tanımlarının başka biriyle veya kişilerle birlikte seks yapmayı kapsayıp kapsamadığını sordu. Bu noktada, Larry ve Yvillis fark edilir şekilde rahatsız oldu. Yvillis, süklüm püklüm bir şekilde şu soruyu sordu: "Ara sıra başka bir erkekle eğlensek tek eşli olmaz mıyız?" Bunu yapıp yapmadıkları sorulduğunda her ikisi de başını salladı.

Grup Sex

Terapist şöyle karşılık verdi: "Cinsel ilişkinizin kural ve tanımları sizin verdiğiniz kararlara bağlı. Ama bu, hakkında konuşmamız gereken, güvenli seks gibi önemli bir tartışma maddesi yaratıyor".
Sonra çifte 'sözleşmeli güvenlik kavramı açıklandı. Sözleşmeli güvenlik, iki gay erkeğin anal seks yaparken prezervatif kullanman bırakmaya hazır olma sürecinden geçmek üzere yaptığı bir anlaşmadır. Anlaşmanın temeli, her iki tarafın birbirinin HIV statüsünü bilmesine ve enfekte olmamasına dayanan net bir anlayıştır.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici