Gerekli Cinsel Bilgiler

Sitemizin bu bölümünde sizler için derlediğimiz sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz gerekli cinsel bilgiler bulacaksınız. En gerekli cinsel bilgiler farklı konular altında siz değerli ziyaretcilerimize sunulmuştur. Faydalanabilecek en kaliteli ve cinsel yaşamınızı doğrudan ilgilendirebilecek gerekli cinsel bilgiler burada.
Öpüşme Oyunları

Çiftlerin birbirlerini daha fazla tahrik etmelerine yardımcı çeşitli öpüşmeler ve kendi aralarındaki öpüşme oyunları, son derece keyifli hale getirilebilmektedir. Bu esnada çiftler daha çok zevk aldıkları öpüşme oyunları ile birbirlerine daha sıkı sıkı sarılırlar.

Devamı
Evlilik Yasaları

Evlilik yasaları, toplumumuzda araştırılması en önemli konuların başında gelmektedir fakat bireyler evlenirken karşılıklı sevginin ağır basmasından dolayı bu konuya pek önem göstermeyip, olayları akışına bırakmaktadırlar. Çok önem arz bir eden konu olan ve evliliklerin başlangıç aşamasında evlilik yasaları çiftleri daha sonraki dönemlerde zora sokabilmektedir. Evlilik yasaları ile ilgili merak edilen ayrıntıları makalemizin devamında inceleyebilirsiniz.

Devamı
Evli Erkekle İlişki

Evli erkekle ilişki içinde sakladığı gizemi ile daha cezbedici bir hal almaktadır. Özellikle bayanların evli erkeklere ve olgun erkeklerle birlikte olmayı arzulaması doğasıyla alakalıdır. Evli erkekle ilişki yasak bir maceranın peşinden koşmak gibi heyecan ve risk dolu bir yolculuktur.

Devamı
Mastürbasyonun Zararı Olabilir Mi

Soru: Mastürbasyonun zararı olabilir mi? Cevap: Dr. June M. Reinisch, Ruth Beasley ile birlikte yazdığı Kinsey Enstitüsü Yeni Seks Raporu’nda şöyle yazıyor: Mastürbasyon hakkında bilinmesi gereken en önemli nokta, bunu insanların büyük çoğunluğunun yaptığı ve yapan kişinin olağandışı sert ve şiddetli bir teknik kullanmadığı sürece, mastürbasyonun hiçbir tür fiziksel zarara yol açmayacak olduğudur.

Devamı
Cinsel Yaşam Nasıl Başladı

Soru: Cinsel yaşam nasıl başladı? Cevap: Hepimizin bildiği gibi cinsel yaşam timsahlarla başlamıştır. İnsanın çok uzak bir akrabası olan bu pullu ve soğuk kanlı yaratık, dünyada penisi gelişen ilk varlıktır. Bundan önce yaşam çok daha basitti.

Devamı
Kadının Cinsel Sorunları

Kadının cinsel sorunları nelerdir? Kadının cinsel sorunlarından biri aslında kadının biyolojik bakımdan zayıf varlık olmasına dayanır. Yumurtalıkların çalışması, bir tür top oyununa benzemesi kadının çocuk doğurma­sını sağlar.

Devamı
Doğum Kontrol Hapları

Doğum kontrol hapları diğer hormon ikâme tedavisi tiplerinden farkı nedir? Doğum kontrol hapları sentetik ürünlerdir ve ovulasyonu önleyebilmek için oldukça yüksek dozda östrojen içerirler.

Devamı
Tüpler Vajinadan Nasıl Bağlanabilir

Tüpler vajinadan nasıl bağlanabilir? Vajinanın üst kısmında, serviksin hemen arkasında yapılan bir kesikle, rahimle rektum arasındaki bir yerden karın boşluğuna girilir. Tüpler bulunup, tutulur ve her iki tüpten de birer kısım çıkartılarak kesik uçlar kapatılır.

Devamı
Meme Muayenesi

Soru: Ne kadar zamanda bir meme muayenesi yapılması gerekir? Cevap: Yaşınız ne olursa olsun, en az ayda bir kez meme muayenesi yapmayı alışkanlık edinmelisiniz. Halen düzenli adet görüyorsanız, meme muayenesi için en uygun zaman adetten bir sonraki haftadır.

Devamı
Östrojen Tedavisi Cinsel İsteği Arttırabilir Mi

Menopoz döneminde kadınlara yapılan östrojen tedavisi cinsel isteği arttırabilir mi? Yalnızca dolaylı olarak östrojen tedavisi cinsel isteği arttırabilir. Sıcak basmaları ve benzeri sıkıntılar nedeniyle cinsel isteğiniz azaldıysa östrojen fiziksel olarak sizi rahatlatarak yardım edebilir.

Devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cinsel Bilgiler

Cinsel bilgiler ansiklopedisi olarak faydalanabileceğiniz web sitemiz cinsel yaşamınızda karşılaşabileceğiniz sorunlara çözümler üretmeyi kendine prensip edinmiştir. Kısacası yapılan araştırmalara göre sizlere sunmuş olduğumuz makalelerimiz en fazla karşılaşılan cinsel problemlerin cinsel bilgiler ine yer vermektedir.

Faydalı Cinsel Bilgiler

En faydalı cinsel bilgiler okumak için ve daha fazla cinsel bilgiler görmek ve bilgilenmek için hemen üst tarafta yer alan numaralandırılmış bölümler üzerinden daha fazla bilgiye erişebilirsiniz.

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici