Geciktirme Spreyi

14 Haziran 2011

Sitemizde birbirinden kaliteli geciktirme spreyi çeşitleri bulabilirsiniz. Geciktirme spreyi erken boşalma sorunlarını ortadan kaldıran bilimsel olarak kanıtlanmış etkileri ile kullanıcılarına kesin çözümler üreten ürünlerdir. Geciktirme spreyi kullanımı ve dozajları bakımından birbirinden farklı özelliklere sahip marka ve modellerden oluşur.

Örneğin erken boşalma refleksi üst seviyelerde olan bir kişinin kullanacağı geciktirme spreyi dozajı ile erken boşalma hassasiyeti düşük olan bir kişinin kullanacağı geciktirme spreyi oranları aynı değildir. Burada dikkat edilmesi gereken konu, kişinin sorunu iyi bir şekilde analiz ederek çözüme odaklanmasıdır. Erken boşalma sanıldığı kadar zor düzelen bir rahatsızlık değildir. Sadece birazcık çaba ve doğru geciktirme spreyi ni tercih etmektir. Yapılan bilimsel araştırmalar, normal boşalma süresinin 10-15 dk. arasında değişebileceğini ve bu sürenin her iki cins içinde yeterli olacağı kanısındadır. Aslında erken boşalma sadece erkekleri etkileyen bir konu olmanın çok dışındadır. Burada bencil düşünmemek gerekir. Sonuç olarak erken boşalma refleksine sahip bir erkek orgazm olabilir ve cinsel anlamda zevki orgazm esnasında fazlasıyla yaşabilir. Burada önemli olan husus partnerimizi ne kadar tatmin ettiğimizden başka bir şey değildir. Bayanlar üzerinde yapılan araştırmalar, ortalama orgazm sürelerinin en az 10 dk. başlayıp, kişiden kişiye farklılık gösteren orgazm sürelerinin 15-20 dk.lara kadar çıkabildiğini göstermektedir. Erken boşalma gibi durumlar, zaman ile çiftlerin arasında telafisi olmayan sorunların oluşmasına ve ayrılığa kadar giden bir süreç halini almaktadır. Erken boşalma erkeğin üzerinde, aşırı bir baskı kurmakla beraber, daha sonra ki cinsel aktivitelerinde performansını olumsuz yönde etkiler. Çiftler arasında erken boşalmanın sonuçlarını diğer yazılarımızda daha detaylı bir şekilde bulabilirsiniz. Burada çiftlere özellikle, bayanlara düşen görev partnerinizi bu rahatsızlıktan dolayı kesinlikle üzmeyerek, çözüm yollarını beraber aramanızdır. Etkinin tepkisel bir dönüşümünün olduğunu kesinlikle unutmayın..! Burada beraber çzöüm yolları aramanız ve sorunu iyi teşhis etmeniz gerekir.

Geciktirme spreyi kullanımı bu gibi çözülebilecek sorunlar için kesinlikle bir çıkış yoludur. Geciktirme spreyi kullanan kişilerin, orgazma ulaşma süreleri, refleksin derecesine bağlı olarak ortalama 10-25 dk. gibi sürelerde uzatmak mümkün. İlk kullanımdan sonra alınan etkiler, kişilerin psikolojisi üzerinde de yapıcı etkilere sahiptir. Geciktirme spreyi kullandıktan sonra kişinin kendine olan güveninin artması bu sorunun çözümü için oldukça faydalıdır. Geciktirme spreyi ile daha kaliteli ve sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olacağınızı vaat etmiyoruz, gerçekleştiriyoruz. Geciktirme spreyi kullanımlarında %100 müşteri memnuniyeti sağlayan geciktirme spreyi ve geciktirme kremi ile özlediğiniz cinsel yaşama kolaylıkla ulaşacaksınız. Türkiye'nin en kaliteli geciktirme spreyi çeşitleri satışı yapılan sitemizde, tüm geciktirme spreyi çeşitlerimize kapıda ödeme imkanlarımızdan faydalanarak zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Sitemizden sipariş vermeyi düşündüğünüz tüm geciktirme spreyi ve tüm geciktirme spreyi çeşitlerimiz kargoya teslim edilmeden önce içeriği belli olmayacak şekilde teslim edilir. Sitemizde bulunan tüm geciktirme spreyi çeşitlerimize güvenle kapıda ödeme mkanları ile sahip olmak için yapmanız gereken tek şey siparişinizi vermek...

Türkiye'nin en kaliteli geciktirme spreyi satış sitesi, www.geciktirici.gen.tr adresinden satın alacağınız tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır. %100 kullanıcı memnuniyeti sunan geciktirme spreyi çeşitlerimizin size sağlayacağı ayrıcalıkların, keyfini çıkarın..!

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici