Geciktiriciler İşe Yarıyor Mu ?

16 Mayıs 2012

Geciktiriciler işe yarıyormu sorusuna en güzel cevabı size ancak kullanan kişiler verebilir. Ancak toplum olarak içinde bulunduğumuz sosyal ve kültürel yapı bu sorunun sorulmasında üzerimizde gereksiz bir baskı yaratmakta ve en yakın arkadaşımıza dahi bu geciktiriciler işe yarıyor mu diye soramamaktayız. Aslında konunun özüne inecek olursak geciktiriciler işe yarıyor mu diye arkadaşımıza veya yakın bir dostumuza bu soruyu sormamızda kesinlikle bir sakınca bulunmamaktadır. Bu durumda sadece ortada yıkılması gereken bir tabudan başka birşey yoktur.

Geciktirici spreyler işe yarıyormu

Çünkü geciktirici kullanımı ayıp bir şey değildir. Ortada sadece erken boşalma gibi tedavisi mümkün ve her erkeğin başına gelebilecek, geçici ancak müdahale edilmez ise kalıcı olabilecek bir sorun bulunmaktadır. Geciktiriciler işe yarıyormu sorusu üzerine yapılan bilimsel araştırma sonuçları bize sadece tek bir sonuç göstermektedir. Buda geciktiricilerin işe yaradığıdır. Size geciktiriciler işe yarıyor mu sorunuza kısaca örnekler vererek açıklayacağım. Geciktiriciler içeriğinde ve ana yapısı bakımından incelendiğinde, local enestezi yöntemidir. Örnek vermek gerekirse geciktiricilerden daha kuvvetli içeriğe sahip, bazı spreyler fotbol maçlarında kullanılmaktadır. Bir futbolcu sert bir darbe aldığında darbe alan bölgeye sıkılan sprey, geciktirici spreylerin içeriğinde kullanılan maddeler ile benzer özellikler taşır. Bu sıkılan sprey bölgedeki darbeyi ve acısını local bir uyuşturma yöntemi ile azaltma ve futbolcunun maç boyunca herhangibir acı çekmesini önler.

Geciktirici spreyler işe yarıyor mu

Geciktirici spreylerde bu denli kuvvetli bileşikler kullanılmaz. Geciktirici ürünlerde kullanılan içerik daha inceltilmiş ve hassasiyeti kaybettirmeden peniste bulunan sinir uçlarını yatıştıran bir özelliği vardır. Konun özü olarak bu yöntem fotbol sektöründe kullanılan ve gayet işe yarayan bir yöntem olarak günümüze kadar gelen bir konudur. Ayrıca bilimsel araştırmalar göstermiştir ki geciktiriciler erken boşalma sorununa kesin çözümler üreten ürünler olmayı başarmıştır. Ülkemize ithal olarak gelen geciktiriciler, Bakanlık onaylı ve gerekli sağlık testlerinden geçirilerek satışına izin verilen ürünlerdir. Sizde hak vereceksiniz ki geciktirici ürünlerin, işe yaramaması durumunda Devlet mercilerince bu ürünlerin ithalatına kesinlikle izin verilmeyeceğidir.

Geciktiriciler işe yarıyor mu

Geciktirici spreyler, kremler ve jeller ülkemizde 13 sene gibi uzun bir süredir satışı gerçekleşen ve erken boşalma sorunlarına karşı ürettiği çözümler ile kullanıcılarının % 100 memnuniyetini sağlayan ürünler olmayı başarmıştır. Geciktirici ürünler, geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jel olarak üç farklı modelde incelenebilir. Bu geciktirici türleri arasında benim şahsi fikrim ve ürün kullanım tecrübelerimden ortaya çıkan sonuç ( tamamen şahsi fikrimdir ) geciktirici spreyler in erken boşalma konusunda kullanıcısına daha hızlı ve pratik çözümler ürettiğidir. Umarım bu makalemizde size geciktiriciler işe yarıyor mu sorunuza cevap bulabilmişsinizdir. Eğer hala daha kafanıza takılan sorular var ise bize iletişim bilgilerimizde yazan telefon numaralarından haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilir ve kafanıza takılan sorularınıza cevap bulabilirsiniz..!

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici