1 Mayıs 2012

Geciktirici.gen.tr adresinde satışı gerçekleşen tüm geciktirici ürünler Avrupa, Amerika ve İngiltere menşelidir. Geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jel çeşitleri bulabileceğiniz satış sitemizde tüm geciktirici çeşitleri ithalat süreçlerinde, T.C Sağlık Bakanlığı, T.C Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve T.C Gümrük Muhafaza Ekipleri tarafından içerikleri kontrol edilerek ülkemizde satışına izin verilmektedir.

Geciktirici ürünler

Sitemizde yer alan tüm geciktirici çeşitleri ülkemize gümrüklerimizden giriş yapmadan önce, bir dizi klinik ve dermatolojik testlerden geçirilmiş ve içeriğinde insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir maddeye rastlanmamıştır. Ancak bu durum her firma veya her geciktirici için böyle değildir. Bir nevi cinsel bir rahatsızlık olan erken boşalma sorunlarına sağlıklı çözüm arayan insanların tercihi olan geciktirici ürünler, bazı emek hırsızları tarafından istismar edilerek geciktirici ürünlerin sahtelerini gayri sıhhi ortamlarda üretmektedirler. Bu durum içeriğinde ne olduğu bilinmeyen ve insanların sağlığı açısından nasıl bir tehlike teşkil eder bilinmez ancak, yapılanın kanun dışı ve insan sağlığını hiçe saymaktan başka hiçbir anlam taşımadığını bilmenizi istiyoruz. Cinsel sağlık gibi insan hayatının en önemli konularından biri olan bu duruma, sorumsuzca yaklaşan bu zihniyetler ile mücadelemizi her geçen gün fazlalaştırarak devam ettiriyoruz.

Geciktirici çeşitleri

Buradaki amacımız kaliteli ve sağlıklı geciktirici ürünleri, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunabilmektir. www. geciktirici .gen.tr adresinden dünyanın en kaliteli geciktirici çeşitlerine, en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Geciktirici .gen.tr adresinden yapacağınız tüm geciktirici alışverişlerinde kapıda ödeme kolaylıklarımızdan faydalanabilir, kalitesinden emin olduğunuz ürünlere zahmetsizce sahip olabilirsiniz. Geciktirici .gen.tr adresinden sipariş verdiğiniz tüm ürünlerimiz size tamamen gizli ve içeriği belli olmayacak kargo paketleri ile teslim edilir. Cinsel sağlık ve fantezi ürünleri sektöründe faaliyet gösterdiğimiz 12 yıllık tecrübe, müşterilerimizin paket gizliliğine gösterdiği hassasiyet konusunda, bizimde birçok yöntemler geliştirmemize neden olmuştur. Sitemizden sipariş vereceğiniz geciktirici ürünler in size nasıl teslim edileceği konusunda daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için sitemizin sağ alt köşesinde bulunan “ Gizlilik Prensibimiz ” linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Geciktiriciler

Sitemizde satışı gerçekleşen tüm geciktirici ürünler erken boşalma refleksini ortadan kaldırarak size daha uzun ve keyifli cinsel birliktelikler kurmanızda yardımcı olur. Geciktirici ürünlerin kullanımı ve geciktirici çeşitleri nin özelliklerine ürün açıklama ( detay kısımları) ndan ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, ihtiyacınıza uygun geciktirici çeşidini ve modelini belirleyip, ister online istersenizde telefonlarımızdan bizleri haftanın 7 günü 24 saat arayıp siparişinizi verebilirsiniz. Hangi ürünü almakta karar veremiyor yahut kafanıza takılan tüm sorularınız için bizleri çekinmeden arayabilir, dilediğiniz bilgiye ( UZMANLARINDAN ) öğrenebilirsiniz..! Sitemizde bulunan tüm geciktirici sprey çeşitleri nin erken boşalma refleksinizi minimumda 10 dk. maksimumda 40 dk. uzatmak istiyorsanız, ürünlerimizden tam performans alacağınıza emin olabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici