Geciktirici Zararları

2 Haziran 2011

Değerli site ziyaretçimiz, bu sayfamızda geciktirici zararları hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız, üstelik kulaktan dolma ve tahmini olarak sorun yaratabilecek sebeplerin aslında ne kadar gereksiz olduğu size kıyaslamalı ve açıklamalı olarak izah etmeye çalışacağız. Bilinçsiz ve eğitimsiz insanların yazdığı hiçbir dayanağı olmayan yazılara kesinlikle itibar etmeyiniz. Kişilerin internet üzerinde yaptıkları geciktirici zararları nı araştırdığımızda, çoğu sitede karşımıza çıkan sonuç, bu konuyla alakalı tam bir çalışma yapılmadığı konusundadır. Öncelikle bu konuya nereden vakıf olduklarını sorduklarımızda, bu sektörle alakalı hiçbir bağlantılarının olmadığını görmekteyiz. Dünya üzerinde üretimi yapılan, yaklaşık 100 çeşit geciktirici ürünün formülleri zaten, sokaktan geçen insanlardan alınan fikirlerle ve formüllerle  üretiliyor :)). Bu kadar saçma salak bir açıklama, ancak geciktirici zararları hakkında hiçbir bilgisi olmayan insan tarafından yazılabilir..! Dünya üzerinde yaklaşık 2.000.000 erkeğin ortak cinsel problemlerinden biri olan, erken boşalmayı ortadan kaldırmak için üretilmiş ürünlerin yan etkiler ve geciktirici zararları üzerine araştırma yapılmadığını iddia etmek ve insanları bu şekilde bilgilendirmek bizce sorumsuzluktan başka bir şey değildir.

Geciktiricilerin zararları

İlk olarak konu hakkında bilgisi bulunmayan araştırmacıların dikkat etmesi gereken husus, geciktirici ürünlerin % 98 gibi büyük bir oranının yurt dışından ithal edildiğini bilmesidir. Heeee bu demek olmuyor ki geciktirici zararları yurt dışından geldiği için bulunmaz. Ancak burada dikkat edilmesi gereken konu, bu geciktiricilerin ülkeye gümrüklerimizden girebilmesi için insan sağlığına zararları olup olmadığının testler sonucunda ortaya çıkmasından sonra izin verildiğidir. Örneğin geciktirici ürünler, gümrüklere geldiği zaman içlerinden her çeşitten 3 er tane alınarak, Gümrük Muhafaza ve Sağlık Bakanlığı ekiplerince klinik ortamlarda testlerden geçirilmektedir. Bu testlerden geciktirici ürünlerin içeriğinde, insan sağlığına zarar verebilecek içerikli tek bir madde bile bulunsa, bu ürünlerin ülkemize girişlerine kesinlikle izin verilmeyerek, gümrük muhafaza ekiplerince tüm geciktiricilere el konur ve imha edilir. Bitkisel geciktiricilerde Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı, kimyasal içerikli ürünlerde ise bu görev tamamen Sağlık Bakanlığı denetimlerinde yapılmaktadır. Şimdi internet üzerinde, bir çok sitenin birbirinden kopyalayarak yaptığı geciktirici zararları hakkında “Bu zamana kadar hiçbir çalışma yapılmamıştır” diyen insanların hiçbir bilgiye sahip olmadıkları sanırım tarafınızca anlaşılması için yeterli olmuştur. Sizden ricam internet denen bu sanal ortamda bilgiyi doğru yerlerden, konularında uzman olan kişilerden öğrenmeye özen göstermelisiniz. İsterseniz konuyu daha fazla uzatmadan size geciktirici zararları hakkında doğru bilgileri aktarayım…

Geciktirici sprey zararları

Geciktirici ürünler orijinal olsa dahi bir hafta içerisinde 5 defadan fazla kullanılırsa cildinizde tahrişe neden olabilir. Burada dikkat etmeniz gereken olay bir hafta içerisinde en fazla beş defa dan fazla kullanmadığınız takdirde hiçbir geciktirici size zarar vermez.

Geciktirici zararları ancak sahte ürün kullanımlarında karşılaşabileceğiniz bir durumdur. Sahte ürünler ve merdiven altında üretilen gelişi güzel formüllere sahip ürünler, hem işe yaramayacağı gibi hem de cildinizde alerjiye neden olabilir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için kesinlikle güvenilirliğine emin olduğunuz firmalardan bu ürünleri satın almanız geciktirici zararları na maruz kalmanızı engeller. Geciktiriciler doğru ve kullanım şekillerine uyulduğunda insan sağlığına hiçbir zarar vermez. Geciktirici zararları bir şekilde, yanlış ve bilinçsiz kullanım sonuçlarında ortaya çıkar, örneğin tüm ürün açıklamalarında dikkat çekilen diğer bir konuda geciktiricilerin göz ile temasında kaçınılmasıdır. Göz uzvumuz diğer uzuvlarımızdan daha hassas bir yapıya sahip olduğunda, tahrişe neden olmaktadır. Geciktirici zararları ancak bu gibi yanlış kullanımlarda ortaya çıkar.

Geciktirici ve geciktirici tüm ürünler için dikkat etmeniz gereken konular sırası ile şöyledir.

* Öncelikle bu bilgileri hekimler ve konularında uzman olan kişilerden almalısınız.
* Sahte ürün kullanımlarından kesinlikle kaçınmalısınız.
* Her ürün açıklamasında belirtilen en fazla kullanım oranlarına dikkat etmelisiniz. Ortalama bir çok üründe bir haftada en fazla 5 defadan fazla kullanmamalısınız.
* En önemli konuda, kulaktan dolma bilgilerle kullanıcıları yanlış yönlendiren kişileri iyi ayırt ederek, güvenilirliğine kesin olarak inandığınız firmalar ve uzmanlardan konu hakkında bilgi almalısınız.

Geciktirici spreyleri zararları

Size geciktirici zararları hakkında, bilgileri aktarırken yaklaşık 12 senelik cinsel sağlık sektöründe hizmet veren bir firmanın tecrübesi ile bu bilgileri ulaştırıyoruz. Öncelikli prensiplerimiz arasında yer alan “Önce İnsan Sağlığı” nı önemseyen ve bunun için gerekli bütün bilgileri sizinle paylaşmanın önemini biliyor ve çalışmalarımızı sürekli bu yönde genişletiyoruz. Firma olarak konusunda uzman kişiler ile çalışıp, siz değerli araştırmacılara en taze ve doğru bilgileri sunmayı hedefliyoruz. Cinsel sağlık sorunlarının, bu denli dile getirilmesinde çekinilen bir ortamda, internet üzerinde dolaşan asılsız ve bilgisiz insanların paylaştıkları çöp olarak değerlendirebileceğimiz bilgilere kulak asmamanız umudu ile bizleri takip etmeye devam edin..!

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici