Geciktirici Spreylerin Zararları

23 Nisan 2012

Geciktirici Spreyler Zararları

Merhaba hoşgeldiniz... Bu yazımızda size geciktirici spreylerin zararları hakkında bilgilendirmeler yapacağız. Öncelikle geciktirici spreylerin zararları hakkında bilinmesi gereken en önemli konulardan biriside, geciktirici spreylerin orjinal ve keinlikle Bakanlık nezlinde uygulanan sağlık testlerinden başarılı geçmiş olmasıdır. Ancak bu durum dahi geciktirici spreylerin zararları konusunda bizi kesinlikle yanıltmasına izin vermemeliyiz. Herşeyin fazlasının zarar olduğu gibi geciktirici spreylerin kullanımda da aşırı kaçılmasında, geciktirici spreylerin zararları ortaya çıkmaktadır. Geciktirici sektöründe yer alan ortalama 20 çeşit geciktirici spreylerin, en kaliteliside olsa haftalık 5 defa kullanımı geçmesi cildinizde geçici kızarıklıklara neden olmaktadır.

Geciktirici spreyler zararlımı

Aslına bakılırsa bu kızarıklığın geciktirici spreylerden mi meydana geldiği yoksa haftada (5 gün) yoğun tempolu cinsel hayatın getirdiği bir konumu bilinmez ancak, geciktirici spreylerin zararları dediğimizde bizi en fazla şekilde meşgul eden konu budur. Çünkü, az öncede belirtiiğimiz gibi şu anda Türkiye'de ithalatı gerçekleşen tüm geciktirici spreyler, ülkemize gümrüklerden geçişine izin verilmeden önce bir dizi sağlık testlerinden geçirilmektedir.T.C Gümrük Muhafaza ve T.C Sağlık Bakanlığı denetimlerinde gerçekleşen bu sağlık testlerinden geçemeyen ürünlerin ülkemize girişine izin verilmemektedir. Ancak geciktirici spreylerin zararları nelerdir konusuna dönecek olursak, haftada 5 seferden fazla kullanılmadığı sürece hiçbir zararı olmadığını sizlere açık yüreklilikle söyleyebilirim. Bu konun üzerine sayısız testler ve araştırmakardan geçen ürünlerimizin, tüm dermotolojik ve klinik testlerden geçirildiğini ve geciktirici spreylerin içerisinden insan sağlığına zarar verebilecek hiçbir etken maddenin bulunmadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Geciktirici spreyler zararlı mı

Eğer cinsel hayatınızın kalitesini artırmak ve daha mutlu birlektelikler arzuluyorsanız, ancak önce sağlık diyorsanız şu anda doğru adrestesiniz. Türkiye'nin konusunda uzman en gelişmiş bilgi birikimine sahip firması olan www.geciktirici.gen.tr olarak sizler için ithal ettiğimiz birbirinden etkili ve kaliteli erken boşalma önleyici ürünleriz, ithalat süreçlerinde tüm testlerden başarı ile geçmiştir. Sitemizde satışı gerçekleşen tüm geciktirici spreyleri gönül rahatlığı ile tercih edebiir, cinsel hayatınıza azandıracağınız renk ve performans ile partneriniz üzerinde inanılmaz etkiler bırakabilirsiniz. Geciktirici spreylerin zararları hakkında yapılan tüm araştırmalar sonuçunda insan sağlığına, aşırı kullanımlar haricinde hiçbir zarar zermemektedir. Sitemizde bulunan tüm geciktirici spreyleri kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz..!

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici