Geciktirici Spreyler

19 Eylül 2011

Stop geciktirici sprey

Stop Sprey

Geciktirici Spreyler

100.00 TL

Penisteki duyarlılığı azaltarak, erken boşalma durumlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olan stop geciktirici sprey, penise local olarak uygulanır. Kalitesi ile erken boşalma sürelerini daha uzun sürelere çıkarabilir. Stop geciktirici sprey Amerika Birleşik Devletleri'nden ithal edilmiş bir geciktirici spreydir.

Geciktirici spreyler erken boşalmayı önleyen ürünlerdir. Özellikle Müslüman ülkelerde satışı oldukça yaygın olan geciktiriciler, aşırı hassasiyete bağlı erken boşalma refleksini ortadan kaldırmak için üretilmiş ürünlerdir. Geciktirici spreylerin büyük bir pazarını neden Müslüman ülkeler oluşturuyor diyebilirsiniz. Sadece Müslüman erkeklerdemi erken boşalma sorunu var diyedebilirsiniz. Ancak bu durum bilimsel olarak kanıtlanmış ve gayette mantıklı bir açıklaması bulanan bir durumdur.

Kaliteli geciktirici spreyler

Müslüman'lık inanışında hepmizin bildiği gibi sünnet olmak bir zorunluluktur. Sünnnetin amacı penisi bakterilerden korumak ve enfeksiyonlara karşı korumaktır. Sünnetli penisin temizliği daha kolay ve zahmetsiz olurken, sağlık açısındada önemi oldukça fazladır. Ancak peniste sünnet olmadan önceki fazlalık olarak nitelendirdiğimiz, kaba etin alınmasından sonra, penis başı açığa çıkmaktadır. Şimdi mantık çercevesinde bu olayı incelemeye aldığımızda, geciktirici spreyler neden daha çok Müslüman ülkelerde kendisine pazar buluyor daha net anlayacaksınız. Cinsel aktivitelerde, zevk almamızı sağlayan bütün sinirler penisin baş kısımında toplanmaktadır. Buda sünnetli bir peniste, sinirlerin ve sinir uçlarının cinsel aktivitelerde daha fazla uyarılması anlamına gelmektedir. Daha fazla uyarılan sinirler beyine gönderdikleri zevk sinyallerininde sayısı artırır. Bunu bir tehtid olarak algılayan beyin ise kendini bir nevi koruma iç güdüsüne alarak bu tehtitden korunmak adına boşalmaya yönlenir. Bu gelişen olaylar tamamen istem dışı beynimizin bizi yönlendirmesiyle ortaya çıkar. Sünnet olmak dinimizce zorumluluk ve Avrupalı bilim adamlarıncada kabul edilmiş çok sağlıklı bir olaydır. Ancak her güzel şey gibi sünnet olmanında erken boşalma konusunda biz erkeklere yarattığı handikaplarda göz ardı edilemez. İşte bu yüzden dolayı dünya üzerinde satışı gerçekleşen geciktirici spreyler kendisine çoğunlukla Müslüman ülkelerde pazar bulmaktadır. Geciktirici sprey erken boşalma refleksine sahip kişilerin erken boşalma sürelerini uzatan klinik testlerden geçirilmiş tamamen dermotolojik ürünlerdir. Sitemizde birbirinden kaliteli ihtiyacınıza uygun geciktirici spreyler bulabilir ve en uygun fiyatalar ile sahip olabilirsiniz.

En etkili geciktirici spreyler

Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm geciktirici spreyler size tamamen gizli paketler içerisinde teslim edilir. Kargo paketleri üzerinde kesinlikle firmamızza ait herhangibir logo ve ibare yer almamaktadır. Sitemizden dilediğiniz geciktirici sprey çeşitlerine kapıda ödeme imkanlarımızdan faydalanarak zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici