Geciktirici Spreyler Nasıl Kullanılır

6 Haziran 2011

Bir çok kişi, yanlış yönlendirme veya bilgi eksikliğinden dolayı  geciktirici spreyler nasıl kullanılır bilmemektedir. Bu bilgi eksikliği geciktirici kullanımdan istenilen sonuçun alınmaması ile sonuçlanır. Size bu yazımızda geciktirici spreyler nasıl kullanılır, onu anlatacağız.

Geciktirici kullanımı

Geciktirici sprey, penisin sadece sünnetlik kısımına uygulanması gereken bir çeşit local anestezi yöntemidir. Bir çok müşterimiz ile yaşadığımız diyaloglar, piyasada faliyet gösteren bir çok firma ve çalışanının geciktirici spreyler nasıl kullanılır konusunda pek bir bilgileri olmadıklarını göstermektedir. Gün içerisinde aldığımız onlarca telefonlardan bazılarında müşterilerimize tavsiye ettiğimiz geciktiricileri kullandıklarını fakat hiçbir etki göremediklerini söylemektedirler. 12 yıllık iş tecrübemiz bize bu ürünlerin %100 memnuniyet sunduğu kanısında olmamızı sağlamaktadır. Nasıl olurda etkisinden %100 emin olduğumuz bir geciktirici işe yaramamıştır..? Bunun sadece iki açıklaması olabilir, sayın ziyaretcimiz. Bunların birincisi ve en önemlisi aldığınız ürünün merdiven altı üretimi dediğimiz sahte ürün olması, diğer bir nedeni ise yanlış yönlendirmeye bağlı olarak, ürünün yanlış kullanılmasıdır. Müşterilerimize yardımcı olabilmek için, kullanım şekillerini sorduğumuzda aldığımız cevaplar, bizleri gerçekten şaşkınlık içerisinde bırakmaktadır. Müşterimiz geciktirici spreyi penisin testisler ile birleştiği bölgeye alt ve üst taraftan sıkarak kullandığını belirtiyor. Bunu ürünü aldığı firmadaki telefonlara bakan bir kişinin tarif ettiğini, bu şekilde kullanmasına rağmen gerhangibir etki göremediğini söylüyor. Kusura bakılmasın ama bu şekilde kullanımda hiç bir etki görülemeyeceği tabiki bir gerçek. Bunu bilmemek ayıp değil, buradaki ayıp bu ürünü satan bilinçsiz kişilerin erken boşalma sorunu olan kullanıcıları yanlış yönlendirmekten başka birşey değildir.

Geciktirici sprey kullanımı

Buradan bu firmalara sesleniyorum, Allah aşkına bu kadar mı bilgisiz insanlarsınız. Erken boşalma gibi ciddi bir cinsel sağlık sorununa, çözüm arayan insanları bu denli hiçbir dayanağı olmayan bilgilerle yönlendiriyorsunuz..? Bu firma ve kişilerden ricam, lütfen bilginiz yoksa insanları yanlış yönlendirmekten vazgeçin! Geciktirici spreyler nasıl kullanılır, gerekirse bizi arayın biz size gereken bilgileri ister yazılı istersenizde sözlü olarak verelim. Erken boşalma gibi çiftlerin ayrılıklarına kadar varan bu denli önemli bir konuda insanları yanlış yönlendirmeye hakkınız olmadığını düşünüyorum..! Dilerseniz lafı fazla uzatmadan, geciktirici spreyler nasıl kullanılır size bunun en doğru şeklini anlatayım.

Geciktirici spreylerin kullanımı

Yukarıda anlatıldığı gibi penisin dip kısımına uygulanan geciktirici sprey kullanımı hiç bir işe yaramaz. Bunun sebebi peniste zevk alınmasını sağlayan sinirlerin %90 nın  penisin sünnetlik ve baş kısımında yer almasıdır. Geciktirici spreyler sahte olmadığı sürece, penisin sünnetlik kısımına uygulanırsa, erken boşalma sürelerini uzatır ve keyifli bir cinsel yaşama sahip olmanızı sağlar. Geciktirici spreyler nasıl kullanılırsorusuna verilecek cevaplar aslında aynıdır. Farklılık gösterecek tek unsur, geciktirici spreylerin cinsel aktivitelerden ne kadar önce kullanılması gerektiğidir. Bu konu geciktirici spreyler içerisinde farklılık gösterir. Bunun sebebi ise her markanın kendine özel formülü ve gösterdiği etki sürelerinin birbirinden farklı olmasıdır. Geciktirici spreylerin kullanımı ve etki sürelerin sitemizde yer alan her ürün açıklamasında, ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Ancak geciktirici spreylerin kullanımı nda esas olan tek konu, geciktirici spreylerin penisin ağız kısımına gelmeyecek şekilde, penisin sünnetlik ve kısmen baş kısımını kapsayacak şekilde kullanılmasıdır. Geciktirici spreyler nasıl kullanılır, buradaki dozajlar kişiden kişiye farklılık gösterebilir, çünkü erken boşalma süreleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Buna bir genelleme ile açıklamak gerekirse, yüksek sevileyerde olan bir erken boşalma sorunu için, iki parfüm sıkımı olarak tatbik edilmelidir. Penisin sünnetlik kısımına 10-15 cm. mesafeden bir parfüm sıkımı üst taraftan, yine aynı bölgeye bu sefer alt taraftan sıkılmak üzere kullanılır. Daha öncede belirttiğimiz gibi penisin ağız kısımına gelmemesine dikkat etmelisiniz. Olaki geciktirici sprey penisin ağız kısımına geldi, herhangibir sorun teşkil edermi diye soracak olursanız, kesinlikle hiçbir soruna neden olmaz, sadece orgazm esnasında (boşalma) sırasında alacağınız zevk oranını çok düşürmüş olursunuz. Diğer türlü herhangibi sağlık proplemine neden olmaz.

Geciktirici sprey nasıl kullanılır

Eğer ki erken boşalma hassasiyetiniz orta ve düşük seviyelerde ise sadece bir parfüm sıkımı penisin üst kısımında penisin sünnetlik bölgesine uygulamanız yeterli olacaktır. İlk baştada belirttiğimiz gibi kişiden kişiye farklılık gösteren erken boşalma refleksi sürelerine göre, kendi ihtiyaçınızı belirlemek ve bu şekilde geciktirici sprey kullanımını gerçekleştirmek tamamen sizin elinizde, burada size tavsiye edeceğimiz en önemli konuyu tekrar etmek gerekirse, birincisi geciktirici spreylerin kullanımı nda, spreyin kesinlikle penisin ağız kısımına gelmemesini sağlamak, ikincisi ise geciktirici spreyin penisin baş ile sünnetlik kısmının birleştiği bölgeye uygulanmasıdır.

Geciktirici spreyler nasıl kullanılır ile alakalı tavsiyelerimizi ve bilgilerimiz bu faaliyet gösterdiğimiz sektörde 12 yıllık tecrübemize dayanarak yapmaktayız. Önce insan sağlığı sloganı ile yola çıktığımız bu sektörde, % 100 müşteri memnuniyetine dayanan hizmet politikamız ile faaliyet gösteren firmamız satıştan önce bilgilendirmeye yönelik çalışmalarına sürekli devam edecektir. İlerleyen günler ile birlikte erken boşalma ve erken boşalma sorunu ile alakalı tüm bilgileri sitemizde bulabileceksiniz. Eğer doğru bilgiyi, doğru ellerden devam etmek istiyorsanız bizi çekinmeden arayabilir, doktorunuza sormakta çekindiğiniz konuları telefonda bize sorarak bilgi sahibi olabilirsiniz..! Unutmayın bir sorundan kaçarak kurtulamazsınız, kaçarak karşınıza tekrar çıkacak bu proplemi ertelemiş olacaksınız. Çekinmeyin bizi arayın ve bilgilerimizden faydalanın, cinselliği televizyonlardan veya konuya vakıf olmayan insanlardan değil uzmanlarından çözümü arayın..!

Geciktirici Spreyler Nasıl Kullanılır | Geciktirici Spreyler Nasıl Kullanılmalıdır

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici