Geciktirici Sprey Kullanımı

31 Mayıs 2013

Geciktirici sprey kullanımı son derece dikkat edilmesi gereken bir konudur. Geciktirici sprey kullanımı ve sonrasında hoş olmayan durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız bu makalemizi sıkılmadan sonuna kadar okumanızda fayda olacağını belirtmek isterim. Geciktirici sprey kullanımı tavsiye edilen miktarlarda ve dozajlarda kullanılması durumunda herhangibir etkiye sebebiyet vermez! Geciktirici sprey kullanımı ile alakalı internet ortamında bulunan bilgi kirliliğini bir kenara bırakın ve geciktirici sprey kullanımı ile alakalı ayrıntılı ve dataylı en önemlisi doğru bilgilere bizden ulaşın.

Geciktirici Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı esnasında dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi, geciktirici sprey ve diğer tüm geciktirici sprey çeşitlerinin haftada en fazla 5 defadan fazla kullanılmamasına dikkat edilmesidir. Haftanın her günü geciktirici sprey kullanımı cildinizde tahrişe ve kızarıklığa neden olmakla beraber cinsel hayatınızın geçici olarak sekteye uğramasına neden olabilir. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için yapılması gereken tek şey haftalık kullanım miktarını aşmamaktadır. Geciktirici kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir konuda geciktiricilerin genital bölgeye uygulanması esnasında spreylerin veya geciktirici jellerin penisin idrar boşaltım ağızına denk getirilmemesidir. Geciktiricilerin idrar boşaltım ağzına denk gelmesi herhangibir sağlık problemine nenden olmaz ancak bir nevi local anestezi yöntemi (kısıtlı ve geçici uyuşma) sağlayan geciktirici sprey kullanımı sonrasında yaşayacağınız cinsel aktivitede orgazm sırasında yeteri kadar zevk alamamanıza neden olabilir. Orgazm esnasında alacağınız zevkin kısıtlanmamasını istiyorsanız, tavsiye ettiğimiz gibi geciktirici sprey kullanımında penisin idrar boşaltım ağızına geciktirici ürünleri sürmemenizdir.

Delay Sprey Kullanımı

Geciktirici sprey kullanımı cinsel sağlığınız açısından herhangi bir sorun teşkil etmeyeceği gibi, kaliteli bir cinsellik yaşamanız konusunda size destek olacak ürünlerdir. Tüm dermatolojik ve klinik testlere tabi tutulmuş geciktirici ve geciktirici sprey çeşitlerimizin kullanım şekillerine uyulduğu sürece daha kaliteli ve sağlıklı cinsel birliktelikler kuracağınıza emin olabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici