Geciktirici Nasıl Kullanılır

10 Aralık 2013

Günümüzde özellilkle sünnet olan kişilerde erken boşalma sorunu ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Erkekler erken boşalma rahatsızlığından dolayı partnerinini tam anlamı ile tatmin edemediği ve mutlu edemediği için cinsel birleşmeden kaçmakta ve cinsellikten soğumaktadırlar. Fakat boşalma süresini geciktirici krem veya geciktirici sprey gibi ürünler kullanarak daha uzun kılabilmemiz ve ilişki kalitesini arttırabilmemiz mümkün. Geciktirici bir ürün kullanılır iken geciktirici nasıl kullanılır bilinmiyor ise maalesef ki soruna çözüm üretememiş oluyoruz. Ülkemizde geciktirici nasıl kullanılır konusu hakkında hiçbir fikri olmadan bu ürünleri satan ve internette geciktirici nasıl kullanılır diye yalan yanlış makale yazan ve yorum yapan pek çok insan bulunmaktadır.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Peki, geciktirici nasıl kullanılır ? Şimdi sizleri geciktirici nasıl kullanılır konusu hakkında detaylı bir şekilde bilgilendireceğiz. Temin etmiş olduğunuz geciktirici ürünü aktiviteden 10-15 dakika önce penisin kafa kısmının hemen altında bulunan sünnetlik izimizin olduğu bölgeye uygulamanız yeterli olacaktır. Geciktirici krem ve jel ürünlerinden bir nohut tanesi büyüklüğünde sünnetlik bölgeye sürüp uygulamamız yeterli olacaktır. Geciktirici spreyden ise sünnetlik bölgeye 2-3 sıkım uygulamamız sonra ilacı o bölgeye herhangi bir parmak ile yaymamız yeterli olacaktır. Geciktirici krem geciktirici spreye göre daha etkilidir veya geciktirici sprey geciktirici kreme göre daha etkilidir diye bir şey yoktur. Geciktirici sprey ile geciktirici krem arasındaki tek fark uygulanma şekillerdir. Geciktirici krem ve jeller uygulanması gereken bölgeye sürülerek uygulanır, geciktirici spreyler ise aynı bölgeye sıkılarak uygulanır. Bu bilgide yine geciktirici nasıl kullanılır konusu hakkında bilgisi olmayan kişileri paylaşmış olduğu yanlış bilgilerden biridir.

Geciktiriciler Nasıl Kullanılır

Geciktirici nasıl kullanılır konusu hakkında bilgilerimizi ve tavsiyelerimizi uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz sektörde tecrübe ve deneyimlerinize dayanarak sizlerle paylaşmaktayız. Sizde doğru ellerden doğru bilgi temin etmek istiyor iseniz müşteri temsilcilerimizi arayabilir doktorlara sormaktan çekindiğiniz ve kaçındığınız sorular ile ilgili telefonda bizlere sorarak bilgi edinebilirsiniz. Geciktirici nasıl kullanılır konusunda sorunlarınız ve kafanıza takılanlar ile ilgili bizleri çekinmeden arayabilir bilgilerimizden faydalanabilirsiniz. Cinsellik hakkında aklınıza takılan konular ve sorular ile ilgili çözümü konuya hakim olmayan ve konu ile ilgili yeterli bilgisi bulunmayan kişilerden değil konuya hakim ve bilgili uzman kişilerden çözümü arayın. Geciktirici spreyler nasıl kullanılır ile alakalı daha ayrıntılı bilgilere sitemizde yayınlanan diğer bir makale olan geciktirici sprey nasıl kullanılır linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz..!

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici