Geciktirici Mendil

7 Şubat 2012

Geciktirici mendil yeni nesil geciktirici ürünleri arasında yer alan kullanımı son derece pratik, tamamen doğal bitkilerden formüle edilmiş, muhteşem bir erken boşalma önleyicidir. Geciktirici mendil, aynı geciktirici sprey ve geciktirici kremlerde bulunan bileşenler sahip, peniste local anestezi sağlayan ürünlerdir. Geciktirici krem veya spreyler gibi uygulanmaz! Geciktirici mendil cinsel aktivitelerden önce peniste temizlik yaparcasına, penisin silinmesi şeklinde kullanlır. Geciktirici mendil, geciktirici spreyler gibi başka ortamlarda kullanılması gerekmez! Çünkü partneriniz sizi geciktirici kullanıyor zannetmez.

Geciktirici mendiller

 

Aslına bakarsanız geciktirici mendil 'in en fazla tercih edilme nedenlerinden biriside budur. Dürüst olmamız gerekirse, biz erkekler partnerimize, ben geciktirici kullanıyorum diyemiyoruz. İşte geciktirici mendil de tam burada yardımımıza koşan bir ürün oluyor.Şöyle düşünürseniz geciktirici mendil ürünlerinin ne kadar ince bir fikirle yaratıldığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Normal bir cinsel aktivite esnasında eğer ki bir geciktirici kullanımına gerek duyuyorsak, bu ihtiyacımızı şimdiye kadar ya geciktirici kremler ile yada geciktirici spreyler yardımı ile gideriyorduk. Geciktirici kremlerin ve geciktirici spreylerin kullanım şekillerine baktığımızda, cinsel aktivitelerden 15 dk önce kullanmak ve yukarıda da belirttiğim gibi, kullanırken partnerimize belli etmememiz gerekiyordu. Ama artık durum öyle değil, artık geciktirici mendil var. Şöyle bir düşünsenize, aniden gelişen bir cinsel aktivite ve siz daha geciktirici spreyi penisinize uygulamadınız.

Geciktirici mendiller

 

Sanırım çok sıkıntılı bir durum ile karşı karşıyasınız..! Ancak geciktirici mendil ile aktiviteye başlamadan önce sanki genital bölge temizliği yaparmışcasına penisinizi geciktirici mendil ile silseniz daha güzel olmazmıydı ;) O andan sonra yapmanız gereken tek şey ön şevişmeye hakkını vermek ve 10-15 dk. sadece partnerinizi mutlu etmek için uğraşmanızdır. Kendinize haksızlık etmeyin ön sevişmeyi kendiniz için uzun tutmuyorsunuz, sadece partnerinizi daha mutlu etmek için çabalıyorsunuz unutmayın :D Bu geçen 10 dk.lık sürede hem siz daha uzun süreli bir seks için hazır olacak, hemde partneriniz direk sonuça odaklanmayan bir sevgilisi olduğu için size tam 10 puan verecek..! Geciktirici mendil nelere kadirmiş demeyin, kim düşünmüşse gerçekten güzel düşünmüş. Satış oranları ile de nekadar başarılı bir fikir olduğunu ispatlayan geciktirici mendil ile erken boşalma sorunundan kolaylıkla kurtulabilir, cinsel aktivitelerinizin sürelerini uzatabilir ve cinselliğin keyfine doyabilirsiniz.

Geciktirici mendil çeşitleri

Sizde güzel şeyler çabuk biter klişesinden sıkıldıysanız ve bu tabuyu yıkmak isterseniz yapmanız gereken tek şey geciktirici mendil ürünlerimizden denemelisiniz. Çok kısa bir süre içerisinde satışına başlayacağımız geciktirici mendil satışı na siz değerli müşterileri için özenli bir çalışma hazırlamaktayız. Yeni bir ürün olan geciktirici mendil ve diğer geciktirici mendiller arasında seçim yapma safhasında olan firmamızda, yeni geciktirici mendil üreticileri aranmaktadır. Bu zamana kadar incelediğimiz geciktirici mendil çeşitleri arasıda, tam performans sağlayan bir ürün bulunmaması geciktirici mendil satışı anlamında bizi yavaşlatmaktadır. Ancak kalitemizden hiçbir ödün vermeden siz değerli müşterilerine en kaliteli ürünleri sunan bir firma olarak ta geciktirici mendil konusunda da en kaliteli ürünü size sunacağımızdan emin olabilirsiniz.


Not: Geciktirici.gen.tr adresinde satışını gerçekleştirmeyi düşündüğümüz geciktirici mendil ürünleri hakkında çalışmalarımızda bize çözüm üretecek kaliteli geciktirici mendil üreticileri ile irtibat kurmaktayız. Eğer sizde kaliteli geciktirici mendil üreticilerindenseniz bizimle irtibata geçiniz..!

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici