Geciktirici Kullanımı

21 Eylül 2012

Geciktirici kullanımı bir çok kişi tarafından bilinmemekle birlikte, bu konuda yardım isteyen kişileri yanlış yönlendiren insanlarında sayısı oldukça fazladır. Geciktirici kullanımı ndaki bu yanlış yönlendirme tamamen bilgi eksikliğinden kaynaklanmakta ve kullanıcı kişinin yanlış yönlendirmesinden dolayı geciktirici ürünlerden memnun kalınmamasına neden olmaktadır. Siz değerli ziyaretcilerimize bu sektörde 12 yıldan bu yana faaliyet göstermemizin bize sağladığı bilgi birikimi ve tecrübelerimizden yola çıkarak, Türkçe 'mizin yettiği kadar size geciktirici kullanımı hakkında detayları sunaçağız.

Geciktirici sprey kullanımı

Geciktirici kullanımı genel olarak sprey ağırlıklı bir tüketim söz konusu olduğundan, bu makalemizde size geciktirici spreyler nasıl kullanılır onu açıklayacağız. İlerleyen zamanlarda ise geciktirici kremler nasıl kullanılır ile ilgili makalemizi www. geciktirici .gen.tr adresinde bulabilirsiniz. Geciktirici kullanımı son derece basit ancak basit olduğu kadar bir kaç konu üzerinde dikkat edilmesi gereken durumları vardır. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan geciktirici kullanmı ile ilgili detayları sizler ile paylaşayım.

Geciktirici kullanımı cinsel aktiviteye başlamadan yaklaşık 15 dk. önce, penisin sünnetlik kısımı ( peniste gövde ile baş kısımının birleştiği yer ) e 10-15 cm. mesafeden 1 parfüm sıkımı olarak tatbik edilmelidir. Bu geciktirici kullanımı, erken boşalma refleksi düşük seviyelerde olan kullanıcılar için geçerlidir. Eğer erken boşalma refleksiniz yüksek seviyelerde ise bu geciktirici kullanımı nı bir sıkımda penisin yine sünnetlik bölgesine ancak bu sefer penisin alt tarafından 10-15 cm. mesafeden bir sıkım daha uygulayabilirsiniz.

Geciktirici sprey kullanımı

Geciktirici Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gereken Konular :

Burada geciktirici sprey kullanımı nda dikkat edilmesi gereken önemli konu geciktirici kullanımı nda geciktirici sprey veya geciktirici kremin penisin idrar boşaltım ağızına gelmemesine dikkat etmektir. Geciktirici kullanımı nda geciktirici ürünlerin penisin idrar boşaltım ağızına gelmesi herhangi bir sağlık sorununa neden olmaz, sedece boşalma esnasında alacağınız zevkin şiddetini bir nebze olsun olumsuz yönde etkiler. Geciktirici kullanımı nda dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta, geciktirici kullanımı ndan sonra ortalama 10-15 dk. beklemek ve geciktirici ürünün penis deri tarafından emilerek deri altında bulunan sinirlere nüfus etmesini beklemektedir. Bu 10-15 dk. süre peniste bulunan sinirleri yatıştırılıp, sakinleşmesi için yeterli olacaktır.

Geciktiriciler kullanımı nda dikkat edilmesi gereken son hususta, geciktirici kullanımı ndan bekleme süresinden sonra cinsel aktiviteye başlamadan önce penisi sadece duru su ile durulamalısınız. Bu geciktirici kullanımı nın en önemli noktalarından bir tanesidir. Özellikle cinsel aktivitelerde yaşanan oral sex esnasıda, partnerlerin ağızlarında hoş olmayan tatlara ve geçici uyuşmalara neden olabilir. Eğer uzun soluklu ve ağız tadıyla bir cinsel aktivite yaşamak istiyorsanız, geciktirici kullanımı sonrasında bekleme süresini doldurduktan sonra penisi kesinlikle duru su ile durulamalısınız. Diyelim ki unuttunuz bu durum kişilerin sağlığında herhangibir soruna neden olmaz sadece penisin üzerinde kalan geciktirici tortuları, oral seks yapılacaksa şayet partnerinizin ağzında sadece geçici tat ve hissiyat bozukluğuna neden olur. Cinsel birleşme esnasıda ise bu penis üzerinde kalan geciktirici tortuları vajina ve anal bölgeye değmesi sonucunda bu bölgede hissiyat kaybına neden olur ve alınacak zevki olumsuz yönde etkiler. Eğer bu durumlara maruz kalmak istemiyorsanız, geciktirici krem ve geciktirici sprey kullanımı nda tavsiyelerimize uymanız son derece önemlidir.

Geciktirici kullanımı şekli

Siz değerli ziyaretcilerimize bu yazımızda geciktirici kullanımı ile ilgi tecrübelerimizi yansıttık, ancak sadece yazı dili ile olduğu için bazı kısımlarda yeteri kadar açıklayıcı olamayabiliriz. Eğer geciktirici kullanımı ile ilgili kafanıza takılan sorular var ise bizleri ayın 7 günü 24 saat dilediğiniz saatte arayabilir ve sizlere hizmet vermek için görevlendirilmiş eğitimli müşteri temsicilerimizden daha ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bizlere 7/24    0532 131 86 64 veya 0232 279 03 06 nolu telefonlardan ulaşabilir, geciktirici kullanımı ile ilgili kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Benzer Makaleler :   

Geciktirici spreyler nasıl kullanılırDelay spray kullanımı

Cabs Geciktirici, Geciktirici Cabs, Cabs Geciktirici Sipariş, Cabs

Cabs Sprey

 

200.00 TL

Pjur Hero, PjurHero, Pjur Hero Sprey, Geciktirici Pjur Hero, PJUR HERO

Pjur Hero

 

200.00 TL

Black Stone Sprey, Black Stone Sprey Satış, Black Stone Sprey Sitesi

Black Stone Sprey

 

100.00 TL

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici