Geciktirici Kremler

6 Haziran 2011

Prolonging Krem

Proloonging Krem

Geciktirici Kremler

250.00 TL

Erken boşalma problemlerinin giderilmesinde kullanılan diğer bir yöntemde geciktirici krem kullanımıdır. Amerikadan ithal proloonging krem erken boşalma sorunlarını ortandan kaldırmaya yardımcı olan kaliteli geciktirici kremler arasında yer alır.

rhino krem, rhino geciktirici krem, rhino krem resmi

Rhino Krem

Geciktirici Kremler

100.00 TL

Cinsel aktivite esnasında aşırı duyarlılığa bağlı erken boşalma problemini rhino geciktirici krem ile yok edeceksiniz ve artık daha uzun sürelerde cinsel aktivite de bulunabileceksiniz. Rhino geciktirici krem ile yaşanacak uzun süreli cinsel aktiviteye bağlı cinsel tatminin üst seviyelere çıkmasını sağlayacaksınız.

Eros Krem, Eros Kırem

Eros Krem

Geciktirici Kremler

100.00 TL

Eros krem şu ana kadar piyasada satılan ve incelediğiniz geciktirici krem kategorisinde ki ürünlerin yanında ekstra bir özelliğe sahiptir. Klasik geciktirici krem çeşitlerinin yanında eros kremin anal bölge rahatlatma ve “hafif” yoğunlukta kaydırıcı özelliği vardır.

Geciktirici kremler penisteki hassasiyete bağlı erken boşalma sorunlarını ortadan kaldıran ürünlerdir. Geciktirici kremler ile cinsel doyuma (orgazma) daha uzun sürelerde ulaşmanızı sağlayarak, daha keyifli bir cinsel yaşama sahip olmanızı sağlayacak ürünlerdir. Ciddi bir cinsel sağlık sorunu olan, erken boşalma sorunu geciktrici kremler ile bertaraf edilebilir. Sitemizde bulunan tüm geciktirici kremler, kendi dallarında kalitesini ispatlamış % 100 kullanıcı memnuniyeti sunan ürünlerdir. Yapılan bilimsel araştırmalar ülkemizde her üç erkekten birinde, ejekulasyon yani erken boşalma sorunu ile karşı karşıya olduğunu göstermektedir.

Geciktirici krem

Erken boşalma peniste bulunan sinirlerin cinsel aktivitelerde gösterdiği hassasiyet ile doğru orantılı bir şekilde hareket eder. Eğer bir peniste bulunan sinirlerin hassasiyeti üst seviyelerde ise boşalma daha cinsel aktivite başlamadan dahi gerçekleşebilir. Bu durum kesinlikle ama kesinlikle ayıplanacak veya utanılacak bir konu değildir. Konunun üzerine gidip çözümleri hakkında bilgilere ulaşmak, sizin erken boşalma sorunundan daha hızlı bir şekilde kurtulmanızı sağlayacaktır. Her konuda olduğu gibi erken boşalmayıda tedavi edebilen ve boşalma sürelerinizi en üst seviyelere çıkartılabilen ürünler ülkemize Avrupa ve Amerika ülkelerinden ithal edilmektedir. Bu gibi sorunlar için üretilmiş en etkili ürünlerin başında yer alan geciktirici kremler, penisde bulunan sinir uçlarını local anestezi yöntemi ile yatıştırarak beyninize iletilecek zevk sinyallerinin sıklığını azaltmaktadır. Geciktirici kremler ile ilgi sıkça karşılaştığımız soruların başında, geciktirici krem kullandıktan sonra zevk almayacak mıyım? sorusu gelir. Bu kesinlikle yanlış bir bakış açısıdır. Local anestezi yönteminde penisin sadece belli bir bölümüne uygulanan geciktirici kremler sizin zevk almanızı kesinlikle engellemez. Peniste tam bir uyuşma yapmaması için kullanım miktarları ve dozajları size ürün açıklamalarında detaylı olarak anlatılmıştır.

Geciktirici krem çeşitleri

Geciktirici kremler ile yapılan tek şey peniste bulunan sinir uçlarını yatıştırmak, penisin beyine aktardığı zevk sinyallerinin sıklığını azaltmaktır. Burada dikkat edilmesi gereken cümle zevk sinyal "sıklığı" dır. Zevki sinyallerini komple azaltmak değildir. Geciktirici kremler her hangibir yan etkisi olmayan, erken boşalma sürelerinizi maksimum seviyelere çıkartacak. Türkiye'de Sağlık Bakanlığı ve Tarım Köy İşleri Bakanlığı ndan onaylı geciktirici kremler satışı gerçekleşen sitemizde dilediğiniz geciktirici ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir, cinsel hayatınızda özlediğiniz tatları yaşayabilir ve yaşatabilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm geciktirici kremler ister satış mağazalarımızdan istersenizde internet üzerinden siparişlerinizde kapıda ödeme imkanlarımızadan faydalanarak zahmetsizce sahip olabilirisiniz.

Kaliteli geciktirici kremler

Sitemizden sipariş vereceğiniz tüm geciktirici kremler, size gizli paketler içerisinde içeriği belli olmayacak şekilde teslim edilir. Türkiye geneli gönderim yapabilen firmamızda, kargo firmaları ile yaptığımız özel anlaşmalar, kargo firmaları tarafından gönderilerinizi kontrol etmeden teslim almak zorunda kalmaktadırlar. Sitemizden dilediğiniz tüm sprey ve geciktirici kremler e gönül rahatlığı ile zahmetsizce sahip olabilmeniz için, sizin adınıza herşeyi düşündük..!

Türkiye'nin en kaliteli geciktirici kremler i ve çeşitlerine sadece bir kaç tık ile sahip olamak ve geciktirici kremler in size sağladığı ayrıcalıklardan faydalanarak, cinsel hayatınıza renk kazandırmak için yapmanız gereken tek şey siparişinizi vermek..!

WWW.GECİKTİRİCİ.GEN.TR

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici