Geciktirici Krem Kullanımı

30 Ocak 2014

Geciktirici krem kullanımı özellikle erken boşalma sorunu yaşayan ve cinsel anlamda daha uzun süreli ve daha kaliteli bir birliktelik yaşamak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettikleri ürün gruplarımızdan biridir. Kadınlar fizyolojik olarak erkeklere göre biraz daha geç orgazm oldukları için erken boşalma sorunu yaşayan kişiler partnerini tam anlamı ile mutlu edememekte ve sorunlar yaşayabilmektedir. Bu da erkekte özgüven kaybı, cinsel performansta düşüş, yaşanılan ilişkinin verimsiz olması gibi çeşitli sorunlara neden olabilmektedir.

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır

Bu sorunların aşılabilmesi ve ideal bir cinsel birliktelik için sizlerde geciktirici krem grubu ürünlerden tercih edebilirsiniz. Her sektörde olduğu gibi cinsel ilaçlar sektöründe de geciktirici krem kullanımı hakkında bilgisi olmayan kişiler tarafından yapılan atmasyon yorumlar ve ifadeler ile geciktirici krem kullanımı hakkında insanlara yanlış bilgiler aktarılmaktadır. Geciktiriciler hakkında bilgisi olmayan kişilerin oluşturduğu bilgi kirliliğinden dolayı çoğu insan ürünü yanlış kullandığı için etki görememektedir. Geciktirici krem kullanımı hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağız. Geciktirici kremler penis baş bölgesinin hemen altına sünnetlik izimizin yer almış olduğu yumuşak dokulu bölgeye bir nohut tanesi kadar sürülerek uygulanır. Parmağımız ile yumuşak doku üzerinde ince bir tabaka oluşturmamız yeterli olacaktır. Geciktirici krem kullanımı hakkında en yanlış bilinen şey ürünü uyguladıktan sonra gerekli bekleme süresidir. Maalesef ki geciktirici krem kullanımı hakkında bilgisi olmayan kişiler 10-15 dakikalık beklemenin yeterli olacağını söylemektedir. Ama bu süre yeterli değildir. Geciktirici kremler ilaç grubu ürünlerdir. Nasıl ki ağrı kesici veya herhangi bir ilaç içtiğimiz zaman ilacın vücudumuzda etki gösterebilmesi için en az 25-30 dakika beklememiz gerekiyor ise geciktirici kem grubu ürünlerin de etki göstermesi için ürünü uyguladıktan sonra en az 25-30 dakika beklememiz için yeterli olacaktır.

Geciktirici Krem Kullanımı Hakkında

Geciktirici krem kullanımı hakkında yanlış bilinen bir diğer şey ise geciktirici krem kullanılırsa karşı tarafında uyuşma yaşayacağı, yanma hissedeceğidir. Bu bilgide yine geciktirici krem kullanımı hakkında bilgisi olmayan kişilerin uydurmasıdır. Geciktirici kremler özel formülü sayesinde bu tarz zararlara yol açmaz. Partnerinizin ve sizin daha rahat hissedebilmeniz için geciktirici kremi kullanıp yeterli süre bekledikten sonra ilişkiden hemen önce penis bölgesini yıkayabilirsiniz. Penis yıkanır ise ürünün etkisi geçer bilgisi de geciktirici krem kullanımı hakkında hiç bir bilgisi olmayan kişilerin uydurmasıdır. Yeterli süre beklendiği zaman ürün zaten gerekli şekilde etkisini göstermeye başlar. Ancak penis üzerinde ufak bir tabaka ilaç kalır. Penis yıkanarak sadece bu tabakanın temizlenmesi sağlanır. Sizlerde geciktirici krem kullanımı hakkında biraz daha dikkatli ve özenli davranarak erken boşalma sorununa çözüm üretebilir ve daha kaliteli ve düzenli bir cinsel yaşam sahibi olabilirsiniz. Geciktirici sprey kullanımı ile alakalı diğer başlıklı yazılarımızı geciktiriciler hakkında sayfamızın altında bulabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici