Geç Boşalma Yöntemleri

23 Ağustos 2011

Geç boşalma yöntemi

Sıkma tekniği, erkeklerde orgazmı kontrol edebilme ve geciktirme konusunda en etkin yöntemdir. Eşlerin boşalma öncesi duyarlıklarıyla ilgili olarak bilinçlenmelerinde yarar vardır. Bu boşalmayı kontrol edebilme yeteneğini kazandırır. Çoğu çiftler bu teknikten önce endişelerin giderilmesiyle ilgili uygulamanın yapılmasını yararlı bulmaktadır.

Geç Bosalma Yöntemleri

Geç boşalma yöntemleri nden etkili sonuçlar alabilmek için ilk olarak, kadınla erkek karşılıklı rahat bir pozisyon seçmelidirler. En uygunu kadının sırtını karyolanın başucuna dayayarak oturması ve erkeğin ayaklarını onun ayakları üzerine atarak karşısında sırtüstü uzanmasıdır. Kadın penisi rahatlıkla dik olarak tutabilmeli ve yavaş yavaş uyarmaya başlamalıdır. Erkek boşalma anının yaklaştığını kadına hissettirdiğinde kadın penis ucunda alt taraftaki bezleri hafifçe sıkarak ereksiyon hali geçene kadar bekler. Sonra hemen ardından tekrar uyarıya başlar. Bu uygulama birkaç kez tekrarlanır. Zamanla eşiniz boşalma noktasına yaklaştığınızı hissedecek, siz de kendi kendinizi kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Geç boşalma teknikleri  uygulanarak, her iki taraf bu konuda bir güven kazandığında ikinci aşamaya geçilebilir.

Geç boşalma teknikleri

Erkek sırtüstü yatarken kadın penisi kendi vücudu içinde tutarak onun bacakları üzerinde oturur. Bu pozisyonu, hiç kıpırdamadan, mümkün olduğunca uzun bir süre bozmayın. "Boşalma anı yaklaştığında erkek kadına haber verilir ve kadın derhal geri çekilerek sıkma tekniğini uygular. Bu da 2-3 kez tekrarlanır. Eğer ereksiyon durumu kaybolursa kadın yeniden uyarılarla bunu sağlar ve penisi vücudu içine alır. Birkaç denemeden sonra her iki taraf yeterince duruma hakim olabileceklerine inandıklarında normal ilişkiye dönerek çift taraflı orgazm zevkini yaşayabilir. Kadının üstte olması, bir erken boşalma durumu karşısında hemen geri çekilip, sıkma tekniğini uygulayabilmek açısından daha uygundur. En etkili geç boşalma yöntemleri arasında bulunan bu geç boşalma tekniklerini uygulayarak erken boşalma refleksini kontrol altına almaya çalışabilirsiniz.

Bizim bunca araştırma ve tecrübelerden sonra size tavsiye edebileceğimiz diğer bir geç boşalma yöntemi ise geciktirici kullanımıdır. Geciktirici kullanımı hem kullanım pratikliği hemde gösterdiği hızlı etki ile size en kolay çözümü sağlayacak geç boşalma yöntemi arasında ilk sırayı almaktadır. Geciktirici sprey ve geciktirici krem kullanımlarında mevcut erken boşalma süresini 2 kat daha uzatarak dilediğiniz cinsel hayatınıza kavuşabilir ve erken boşalma sorununu bertaraf edebilirsiniz.

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici