Faydalı Cinsel Bilgiler

Fetiş Türleri

rkeklerin iri ve büyük göğse düşkünlüğü, tabiatın bir davranışı olarak kabul edilmektedir. Bunun kesinlikle sebeplerini bilmiyoruz. Bu kültür yönünden emniyetsizliğin bir baskısı, ana duygusuna hasret veya çocuklukta

Devamı
Mazoşizm

Herkeste mazoşizm, sadizm ve de genellikle cinsel sapıklık olarak nitelenen birçok sapmaya rastlanılabilir. Bütün bunlar doğal cinsel ilişkiler çerçevesi içinde var olan şeylerdir. Ancak tüm cinsel davranışları reddederek bir tek cinsel davranış üzerinde ısrarla duran kişilerin durumu tehlikelidir, çünkü bu ısrar ciddî bir ruhsal bozukluğun işaretidir.

Devamı
İstenmeyen Gebelikler

Günümüz sorunlarından olan istenmeyen gebelikler ve istenmeyengebelikler nasıl önlenir ve yolları...

Devamı
Boşanmış Kadınların Maruz Kaldığı Durumlar

Boşanmış kadınların maruz kaldığı durumlar hakkında hazırladığımız bu makale de tarih den bu yana gelen boşanmış kadınların maruz kaldığı durumları ve yarattığı sosyal sonuçları inceledik ve sizlere kısa bir bilgi olarak aktarmak istedik

Devamı
Klitoris Ve Cinsel Tatmin

Her kadın klitoris bölgesinden zevk alır fakat kaç kadın klitoris ve cinsel tatmin duygularını tam anlamıyla yaşar. Merak edilen tüm yanıtları makalemizin devamında bulabilir, kadınlarda klitoral boşalma ve cinsel tatmin duygularının nasıl yaşandığı hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Devamı
Yengeç Kadınının Aşka Bakışı

Özgüveni tavan yapmış yengeç kadınının aşka bakışı her daim gizemini korumuştur. Aşık olmayı ve aşka yelken açmayı çok severler. Yengeç kadınının aşka bakışı çok kutsaldır. erkeğine saygı gösterir ve erkeğini kendine nasıl aşık edeceğini çok iyi bilir. Kendine güveni çok yüksektir.

Devamı
Neden Bazı Kadınlar Hiç Evlenmezler

Kadınların rüyası kendilerini her daim hangi yaş olursa olsun beyaz gelinlikler içinde görmektir. fakat aynı kadere sahip olmayan bireylerde vardır bu hayatta. peki, neden bazı kadınlar hiç evlenmezler bu sorunun yanıtını hiç düşündük mü? Şimdi sizlere bu sorunun cevabını aktarmaya çalışacağız.

Devamı
Düzenli Seks

Düzenli seks çiftlerin bedenen ve ruhen daha mutlu olmasını sağlayan bir olgudur. Her eş düzenli seks yapmak için şartları kendi oluşturur. Düzenli seks evli çiftlerde özellikle istenen bir durumdur. bekar bireyler her zaman düzenli seks yapamamakla birlikte düzenli bir partner seçimiyle bu hazzın arkasından koşarlar.

Devamı
Çılgınca Aşk

Çılgınca aşk tanımı gerçekten zordur lakin zor olan herşey güzeldir. Delice sevmek çılgınca aşık olmak mutluluğun tarifidir. Gerçek aşkı tatmak ve çılgınca aşk yaşamak son derece keyiflidir. Çılgınca aşk üzerine yazılıp çizilenleri bir kenara bırakıp makalemizi kesinlikle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cinsel Bilgiler

Faydalı Bilgiler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici