16 Eylül 2015

Evlilikte seks oldukça önemlidir, neden diyecek olursanız çünkü evliliği canlı tutarak karşılıklı anlaşmanın önceliklerindendir. Öte yandan evli bir kadın da eğer çok geveze, dırdırcı ve beyin kemirici ise kocasının başarılı bir aşık, aşk oyununda güçlü bir koca ve evlilikte seks konusunda eli açık olmasını beklememelidir. Hiçbir erkek somurtan kafa şişiren ve yalnız madde üzerine, söz açan kadından hoşlanmaz. Gülen kadın, neşeli ve zarif kadın erkeği mutlu eden kadındır. Evli çiftler o yıl tatillerini ne zaman ve nerede geçireceklerini aylarca önce planlamaktadırlar. Yeni evlenen bir genç erkekle bir genç kadın kurdukları yuvaya alacakları eşyayı nasıl ne zaman sağlayacaklarını planlarlar. Fakat hiç kimsenin aklına evliliğin temel taşı olan seks ilişkisini planlamak gelmez. Bunun için de dört başı mamur sandıkları evlilikleri plansızlık ve programsızlıktan yıkılıverir ki bu yüzden planlı bir şekilde yapılmış olan aktivite daha faydalı olacaktır evlilikte seks bu konuda önemlidir.

Evlilikte Seks ve Planlı Seks

Evlilikte seks, bunun için evlilikteki mutluluğu sürdürmek ancak planlı bir seks hayatını devam ettirmekle olabilir. Evde her işi ve her şeyi tam yapıp ta seksi ihmal etmek kadar kötü bir davranış olamaz. Öte yandan birçok evli çiftler, cinsel birleşmeyi günün en geç saatine ve en son anına bırakırlar. Sinemaya, tiyatroya gitmişler, dans etmişler, eğlenmişler, yiyip içmişlerdir artık yatma sırası gelmiştir. İşte bu sırada veya yatağa girdikten sonra akıllarına ortak yaşayışlarında seksin de bulunduğu gelir ve sevişmeye kalkışırlar. Öte yandan evli bir kadın da eğer çok geveze, dırdırcı ve beyin kemirici ise kocasının başarılı bir aşık, aşk oyununda güçlü bir koca ve seks konusunda eli açık olmasını beklememelidir. Hiçbir erkek somurtan kafa şişiren Ve yalnız madde üzerine, söz açan kadından hoşlanmaz. Evlilikte seks sonrası, gülen kadın, neşeli ve zarif kadın erkeği mutlu eden kadındır.

Evlilikte Seks ve Kötü Davranışlar

Evlilikte seks, evlilik ilişkilerinin mutlu olarak sürdürülmesinde başka önemli bir durum daha vardır. Eğer erkek cimri ve hasis ise karısının kendisi için yanıp tutuşmakta olduğunu sanmamalı, kendi kendine gelin güveyi olmamalıdır. Zevklerini eşiyle paylaşan her erkek kazancını da eşiyle paylaşmaktan ve ona karşı eli açık davranmaktan geri kalmamalıdır. Öte yandan evli bir kadın da eğer çok geveze, dırdırcı ve beyin kemirici ise kocasının başarılı bir aşık, aşk oyununda güçlü bir koca ve seks konusunda eli açık olmasını beklememelidir. Hiçbir erkek somurtan kafa şişiren ve yalnız madde üzerine, söz açan kadından hoşlanmaz. Gülen kadın, neşeli ve zarif kadın erkeği mutlu eden kadındır.

Evlilikte Seks Anormal Nedir

Evlilikte seks, evli çiftler arasındaki seks ilişkilerine gelince. Bu ilişkiler arasında anormal diye bir şey yoktur. Her çeşit, zevk verme normaldir. Hatta karşı tarafta seksi uyandırmak için girişilecek davranışlar ve hareketler bazı kimseler tarafından anormal görülse bile. Erkek eşini kadın kocasını başarılı bir cinsel birleşmeye hazırlamak için elini de ağzını da kullanabilir. Evlilikteki seks ilişkilerinde herhangi bir davranış taraflardan birinin bunu istememesi durumunda “anormal" niteliğini kazanır. En basit cinsel pozisyonda bile taraflardan biri istekli değil ve karşı taraf bu birleşmeyi veya hareketi zorla yapmak isterse işte o zaman davranışı anormaldir. Evlilikte seks makalemizin sonuna geldik umarım sizlere faydalı olmuştur.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici