26 Mart 2015

Evli erkeklerin bayanlardan daha fazla eşlerini aldattıklarına tanık olunmaktadır. Fakat bu durum zaman zaman tersine dönebilmekte ve kadınların erkeklerden daha çok eşlerini başka bir eşe tercih ettikleri görülmektedir. Evli erkekle ilişki çok risk taşıyan bir durum gibi bireylerin karşısına çıkan bir durum teşkil etsede yaşanan ilişkiden çiftler son derece keyif almaktadırlar.

Evli Erkekle İlişki Heyecanı

Evli erkeklerle kurulan ilişkiler, günün birinde sırça bir madde gibi kırılmaya mahkumdur. Tüm gerekli maddeler yasağa karşı duyulan istek, gizli buluşmaların heyecanı, suçluluğu paylaşma bilinç altında bu maceranın çok kısa ömürlü olacağını fısıldar. Evli erkekle ilişki esnasında mutluluğa erişmek için çırpınan bir kadının zayıf bellekli olması en iyi destektir. Sevgilisinin kendisini tiyatroya veya en iyi lokantaya götürmek için harcadığı paraları daha yararlı işlere sarf etmesini düşünmemelidir. Örneğin, büyüyünce erkeklere güzel görünmek için küçük kızının çarpık dişlerinin düzeltilmesi (küçük kızın seçeceği erkeğin de evli olmamasına dua edilir) gibi.

Evli Erkekle İlişki Tercihleri

Evli erkekle ilişki kuran zayıf bellekli bir kadın için hayatındaki diğer can sıkıcı küçük ayrıntıları dert etmemesine yardımcı olur. Yine örneğin, sevgilisinin kendisine söylediği iltifatlara karşılık başka bir kadına (kendi karısına) yalan söylemek zorunda oluşu gibi, çünkü karısı da birkaç yıl önce aynı iltifatları dinlemiştir, (Bazı kez aynı restoranda ve aynı masada). Kadın tüm bu duygusal sorunları kulak arkası etse bile, yine en sonunda bunların en büyüğüne yakalanır.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici