22 Aralık 2014

Değerli ziyaretçilerimiz bu makalemizde eşcinsellik hakkında araştırmaları sizlere sunacağız. Eşcinsellik hakkında bilgiler: Aynı cinsten olmalarına karşın birbirlerine cinsel istek duyan ve cinsel yakınlık kuran kişilere eşcinsel denir. Eşcinsellik, erkekler arasında olduğu gibi kadınlar arasında da görülebilmektedir. Kinsey'ın çalışmaları, kadınlar arasındaki eşcinselliğin erkeklere oranla şaşılacak kadar yaygın olduğunu kanıtlamıştır.

Eşcinsellik Hakkında Bilgiler

Eşcinsellik; genetik bozukluklar, iç salgı bezlerinin çalışmalarındaki aksaklıklar, yanlış eğitim, baskı altında kalmak, tecavüze uğramak gibi bozucu dış etkilerle ortaya çıkabilmektedir. Eşcinsel eğilimler içinde bulunan gençler, çoğunlukla kendilerinden daha büyük ve deneyimli aktif eşcinseller tarafından kandırılarak ve zorlanarak eşcinsel ilişkilerin içine çekilmektedir. Bunlardan eşcinsellik eğilimi güçlü olanlar, daha sonraki yaşamlarını hep bu tür ilişkiler içinde geçirirler.

Eşcinsellik Hakkında Detaylı Bilgiler

Ancak kimi zaman bu gençlerin baskı ve zorlamayla içine girdikleri eşcinsel ilişkilerden kurtularak normal cinsel yaşamın içine döndükleri görülebilmektedir. Bazen de, karşı cinsle ilişkilerinde mutsuz olan gençlerin, bu kez kendi cinsleriyle cinsel ilişkiyi denedikleri ve mutluluğu bulduklarında, eşcinsel ilişkiyi sürdürdükleri görülür. Eşcinsel ilişkilerde iki kişiden biri erkek rolünü üstlenir. Diğeri ise yine dişi rolündedir. Erkek rolünü üstlenen daha etkin ve yönetici rolde, diğeriyse onaylayan ve yönetilen konumundadır Eşcinseller arasında üç farklı tip görülür. Eşcinsellik hakkında ayrıntılı bilgiler size yardımcı olduysa bu makalemizi paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici