Erken Boşalmayı Önlemek

14 Haziran 2011

Erken boşalmayı önlemek sanıldığı kadar zor ve imkansız bir durum değildir. Sitemizde satışı gerçekleşen tüm ürünlerimiz erken boşalmayı önlemek için formüle edilmiş, kaliteli geciktirici sprey ve krem çeşitleri yer almaktadır. Erken boşalmayı önlemek psikolojik olarak önüne geçilebilir bir sorundur. Ancak çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Heyecana bağlı olarak gerçekleşen erken boşalma, sadece kişinin kendisini ve heyecanını kontrol altına alabilmesiyle mümkün olmaktadır.

Erken boşalmayı önleme

Fizyolojik nedenlerden kaynaklan erken boşalma, ancak ilaç tedavisi ile kontrol altına alınabilir. Erken boşalmayı önlemek için üretilmiş spreyler ve krem kullanarak, bu sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Erken boşalma üzerine yaptığımız sayısız araştırmalar sonucunda karşımıza çıkan trajikomik bizleri şaşkınlık içerisinde bırakmaktadır. Örneğin ismini şuanda vermemizin yanlış olacağı bir sitede aynen şunlar yazılmaktadır. " Erken boşalmamak için, cinsel aktivitelerinizde tam orgazm olacağınız sırada, teslerine çimdik atabilirsiniz" denmektedir. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki, erken boşalmanın testislerle hiç bir alakası yoktur. O yüzden bu tarzda kimlerin yazdığı belli olmayan ve hiçbir bilimsel gerçeğe dayanmayan bu yöntemleri kaile almayın, boşu boşuna canınızı yakmayın..! Erken boşalmaya sebep olan nedenler, penisin şapka kısımı olarak adlandırdığımız baş kısımında bulunan sinirlerin aşırı hassasiyet göstermesinden kaynaklanan bir durumdur. Onun için testisleri çindiklemek, testislere zulüm etmekten başka hiç bir işe yaramaz. Tıp biliminde, erken boşalmayı önlemek adına gerçekleştirilen çalışmalar, geciktirici spreylerin ve geciktirici kremler en etkili yolu olarak kabul görmektedir. Sinirleri local anestezi yöntemi ile sakinleştirip yatıştıran, geciktirici ürünler erken boşalmayı önlemek için üretilmiş mucizevi ürünlerdir. Bu durumda hiçbir gerçekliği ve inandırıcılığı olmayan bu bilgilere kulak asmayın.

Erken boşalmayı önlemek için

Erken boşalmayı önlemek, sadece krem ve spreyler ile olacak diye bir kuralda yoktur. Heyacanınızı kontrol altına alabiliyor ve kan basıncınızı düzenleyebilirseniz erken boşalma sorunununda önüne geçebilirsiniz. Bunun için uygulanacak en mantıklı yöntem budur, ancak uygulaması oldukça güçtür. Eğer erken boşalma stresi ve sıkıntısı yaşamadan keyifli bir cinsel yaşama sahip olmak istiyorsanız, size tıbbi içeriğe sahip geciktirici sprey ve krem çeşitleri size çözüm üretecektir. Erken boşalmayı önlemek de kendisini kanıtlamış bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir, erken boşalma sürelerinizi maksimum seviyelerde uzatarak cinsel hayatınızda özlediğiniz çizgiye ulaşabilirsiniz.

Erkeklerde erken boşalmayı önlemek

Türkiye Sağlık ve Tarım Köy İşleri Bakanlıkları izinleri ile ithal edilen en kaliteli geciktiricilere sitemizden online olarak kapıda ödeme imkanlarından faydalanarak sahip olabilirsiniz. Erkeklerde erken boşalmayı önlemek www.geciktirici.gen.tr nin işi...!

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici