Erken Boşalma Sorunları

2 Mayıs 2012

Burada işleyeceğim erken boşalma sorunları, erkek ve kadın için çok önemli ve yaygın bir sorundur. Erkeğin erken boşalma sorunları daha sevişmenin başında boşalıvermesi, yani dölünün akıvermesi berbat bir şeydir. Penis vajene girmiş, bir iki gidip gelmeyle boşalmıştır. Teknik olarak cinsel birleşme gerçekleşmiştir, ancak erken boşalma sorunları sadece bu kadar ile kalmaz. Erkek az da olsa bir doyum yaşamıştır, ama pek de mutluluk veren bir doyum değildir. Adete sevişme başlamadan bitmiştir. Penisin vajende gidip gelmesi ne kadar uzun sürerse, gerilim o kadar artar ve zevk düzeyi yükselir.

Kadın da orgazm olamadığı için gerginleşir, işte tam bu noktada erken boşalma sorunları ile boğuşan erkek kendisini başarısız ve beceriksiz hisseder. Erkek boşalmış, fakat eşiyle birlikte doruklarda dolaşamamıştır. Kadın için durum daha kötüdür, erken boşalma sorunları nın aslına bakılırsa en mağdur tarafıdır kadınlar. İçinde titreşimler yeşerip uyarılmaya başlarken, her şey aniden bitmiştir. Bir yay gibi gerilir ve kendisine haksızlık yapıldığı hissi ile öfkelenir. Bu gerilim gün içinde ki yaşantıya da yansır. Erken boşalma sorunları ve aile yaşamına getirdiği handikaplar bunlar ile sınırlı değildir. İlerleyen dönemler taraflar ( özellikle bayanlar ) kendilerini eşleri tarafından değersiz gibi gördüklerini ve bunları kesinlikle hak etmediklerini düşünürler. Erken boşalma sorunları hiçte hafife alınacak bir konu değildir ki, bu yüzden ülkemizde erken boşalma sorunları ve erken boşalma nedenleri ile alakalı bir çok araştırma ekipleri kurulmuş, bir çok üniversite bünyesinde bu erken boşalma sorunları araştırma konusu olmuştur. Her erkeğin başına gelebilecek bir sorun olan erken boşalma sorunları, psikolojik ve fizyolojik açıdan araştırılmaktadır.

Bu erken boşalma sorunları için bizim yaptığımız araştırmaların sonuçlarını takip edip sizler için hazırlayıp derlemeyi bir görev biliyoruz. Erken boşalma nedeni ve çözümleri ile alakalı diğer makalelerimizi okuyabilirsiniz. Dilerseniz modern tıbbın kabul ettiği geciktirici sprey, geciktirici krem ve geciktirici jel ürünlerimizin size ve özgüveninize sağlayacağı etkilerden faydalanarak mutlu ve huzurlu bir cinsel yaşamın kapılarını kendiniz için aralayabilirsiniz. Sitemizde satışı gerçekleşen tüm geciktirici ürünler Avrupa, İngiltere ve Amerika’dan ithal olup tamamı T.C Sağlık Bakanlığı Onaylı ürünlerdir. Erken boşalma sorunları na çözüm arıyorsanız şu anda doğru adrestesiniz. Dilerseniz erken boşalma sorunları nızı ve derecesini bize çekinmeden telefon ile bildirebilir ve konusunda uzman arkadaşlarımızdan dilediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Not: İnternet destek hattımız olan 02322790306 nolu numaradan veya haftanın 7 gün 24 saat 0534 8412484 nolu cep telefonu numarasından bize ulaşabilir kafanıza takılan sorulara çözüm bulabilirsiniz.

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici