Erken Boşalma Sebepleri

14 Ekim 2012

Erken boşalma, cinsel bakımdan yetersizlik görünümlerinden biridir. Erken boşalma sebepleri, kişinin cinsel ilişkiyi gerçekleştirmesine engel olmamakla birlikte ilişkinin çok kısa sürmesine yol açtığından eşleri ilişkinin zevkinden mahrum eder. Çünkü erken boşalma penis başının vajinaya girmesinin hemen ardından gerçekleşebileceği gibi daha önce bile olabilen boşalmalar ile karşılaşılabilmektedir. Erkek bu boşalmanın ardından gevşeyeceği için ilişkiyi daha fazla sürdüremez. Erken boşalma, irade hakimiyeti yoluyla ortadan kalkabilen beyinsel arızlardan biridir. Erken boşalma görülen kişilerde beyin zarından omuriliğe sürekli bir sinyal gönderme söz konusudur.

Bu ise, kişide aşırı sinirlilik sonucu ortaya çıkan bir durumdur. Her deneyimde ortaya atılan tez canlı kişilerde daha sık görülen bir durumdur. Erken boşalma, kadın karşısında yetersiz kalmaktan veya zamansız boşalmaktan endişe eden kişilerde bu psikolojinin etkisiyle görülebilen bir durumdur. Bu ruh hali, kiminin duyarlılık ve heyecanını daha da körüklediğinden boşalmada zamansız gerçekleşmektedir. Erken boşalma nın bir diğer nedeni psikolojik soğukluk da olabilmektedir. Bu gibi durumlarda bilinçaltının tesiriyle, beyin sakladığı bir hatıra o anda etkili olabilmekte ve kişinin erkende boşalmasına neden olabilmektedir. Erken boşalma kompleksler yüzünden de ortaya çıkabilen bir rahatsızlıktır. Erken boşalma sorunu yaşayan kişi zaman geçirmeden bir konusunda uzman kişilere başvurmalıdır.

Konularında uzman kişilerden alınacak bilgiler erken boşalma sebepleri nin belirlenmesinde ve sorunun psikolojik mi yoksa fizyolojik mi olduğunun belirlenmesi için son derece önemlidir. Erken boşalma sebepleri nin düzgün bir şekilde değerlendirilip, ona göre bir tedavi yöntemi izlenmelidir. Psikolojik açıdan meydana gelen erken boşalma sorunları kesinlikle psikiyatri uzmanları tarafından değerlendirilmeli ve ona göre bir tedavi yöntemi uygulanmalıdır. Eğer erken boşalma sebepleri arasında fizyolojik bir durum söz konusu ise bununla ilgili üroloji doktorlarına başvurmak ve konu hakkında gerekli tedaviye başlanmasıdır. Erken boşalma sebepleri arasında yer alan bu iki neden aşılması gereken son derece önemli bir konu olmak ile beraber tedavisi mevcut konulardır. Lütfen bu konu ile alakalı kendinizi bir çıkmazın içerisindeymiş gibi değerlendirmeyin ve sorunun üzerine giderek bunun ile alakalı çözüm yolları arayın. Cesaretinizi topladıktan sonra başvuracağınız uzmanlar, size en doğru ve etkili çözümü sunacaklardır. Göreceksiniz başaracaksınız…!

Aynı zamanda sitemizde satışı gerçekleşen geciktirici sprey ve geciktirici çeşitleri ile erken boşalma sorunlarınıza geçici çözümler üretebilirsiniz. Satışı gerçekleşen geciktirici spreyler in tedavi etme özlliği bulunmamaktadır. Geciktirici .gen.tr adresinde yer alan geciktirici çeşitleri bir nevi local anestezi ( geçici ve kısıtlı uyuşma ) sağlayan ürünlerdir. Bu meydana gelen gecçi uyuşma ile peniste bulunan sinir uçlarının sakinleşmesi sağlanarak, beyine gönderdikleri zevk sinyallerinin sıklıklarını azaltmak için kullanılır. Tedavi edici özelliği bulunmamaktadır, ancak ilk kullanımdan andan itibaren uzayan cinsel ilişki süreleri, kişinin psikolojik anlamda rahatlamasına ve üzerindeki baskının azalmasına neden olur ve özgüven tazelenir…! Psikolojik nedenlerden kaynaklanan sorunlarda, tam bir özgüven dopingi sağlayacak geciktirici sprey çeşitleri ile erken boşalma sürelerinizi uzatacak ve özlediğiniz cinsel performansınıza ulaşabileceksiniz.

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici