Erken Boşalma Hakkında

3 Şubat 2015

Erkekler erken boşalma hakkında yaşadığı sorun karşısında kadına nasıl bir suçlama uygular? Örneğin, ortaya cinsel standartlar yerleştirmeye çalışan bir profesörün, cinsel birleşme sırasında çabuk ejakülasyon (erken boşalma) olduğunu ele alalım. Bu durumda ereksiyon tam zamanında gerçekleşir, penis hiç zorluk çekme­den vajinadan içeri girer, erkekte hemen boşalma başlar.

Erkekte Erken Boşalma Hakkında

(Sorunun ciddiyetine göre, orgazma birleşmenin başlan­gıcından iki dakika sonra meydana gelir, fakat erken bo­şalan bir erkek otuz saniye dayanabilirse durumu iyi sayılır.) Fakat ne olursa olsun erken boşalma hiç bir erkek için hoş bir şey değildir. Birincisi erkek olduğundan, ikin­cisi de profesör olduğundan, ağzından çıkan her sözü ve­cize gibi dinleyen öğrencileri karşısında, cinsel kusurun­dan söz etmek işine gelmez.

Erken Boşalma Sorunu Hakkında

Genellikle kendisine bile açık­lamak istemez. Ve bu aksaklığını mazur gösterecek bir se­bep ararken (bu arada cinsel iktidarını yaratan, ve onun temelinde yatan duygusal sorunları bir yana bırakır), önce kadının cinsel yaşamı konusunda düşünde bir takım şey­ler yaratır, sonra bunları mantıklı bir temele oturtur ve en sonunda kadının cinsel yaşantısı hakkında uydurduğu efsaneyi kanıtlar. Fakat kendisi erken boşalma hakkında hiç bir problem yaşamıyormuş gibi devam eder cinsel hayatına. Erken boşalma sebepleri ile alakalı daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olcaktır...

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici