Erken Boşalma Çözümü

6 Ocak 2014

Erkekler seks yaşantılarında çeşitli nedenlerden dolayı bazı cinsel rahatsızlıklar yaşayabilmektedirler. Sıkıntı, stres gibi psikolojik nedenler, fiziksel nedenler, düzensiz bir cinsel hayat ya da biyolojik sorunlardan ötürü görülebilen cinsel rahatsızlıkların en sık karşılaşılanı erken boşalma sorunudur. Dünyada nerdeyse her iki erkekten birinde erken boşalma sorunu ile karşılaşılmaktadır. Erkekler erken boşalma sorunundan ötürü cinsellikten soğuma, özgüven kaybı, partner ile sorun yaşama gibi durumlar ile karşılaşmaktadırlar.

Erken Boşalma Çözüm

Tıbbi olarak da çözüm üretilebilen erken boşalma sorununda en çok tercih edilen tedavi yöntemi geciktirici ürünler kullanmaktır. Geciktiriciler hem kolay ulaşılabilir olmasından dolayı hem de kullanımı pratik olduğu için fazlasıyla rağbet görmektedir. Piyasada geciktirici sprey, geciktirici krem veya geciktirici jel şeklinde ürünler bulunmaktadır. Geciktiriciler arasında geciktirici krem, jel daha etkili geciktirici sprey etki bakımından biraz daha düşük diye bir durum söz konusu değildir. Geciktirici spreyler sıkılarak, geciktirici krem ve jeller sürülerek uygulanır. Geciktirici ürün temin etmek isteyen kişiler kendisine göre kullanımı daha kolay ve pratik olan ürünü tercih etmektedirler. Yanlış bilen ya da konu hakkında hiçbir bilgisi bulunmayan kişilerin yapmış olduğu paylaşımlardan ötürü geciktirici ürünler yanlış kullanılmakta ve bundan dolayı etki görülememektedir. Geciktiriciler aktiviteden 25-30 dakika önce penis baş kısmının hemen altında bulunan sünnetlik izimizin yer almış olduğu bölgeye yeterli miktarda uygulanarak kullanılır. Geciktirici ürünler bir ilaç olduğu için etki göstermesi için belirli bir zaman geçmesi gerekmektedir.

Erken Boşalma Çözüm Yolları

Geciktirici bir ürün temin eder iken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri de almış olduğunuz ürünün orijinal olmasıdır. Merdiven altı diye tabir edilen el altından üretimi yapılıp piyasaya sürülen sahte geciktiriciler soruna çözüm üretmek bir yana çok daha ciddi sorunlara yol açabilmektedirler. Bundan dolayı geciktirici satın alır iken ürünün orijinal olmasına ve geciktiriciler temin edecek olduğunuz firmanın güvenilir bir firma olmasına özen göstermelisiniz. Erken boşalma herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Geciktirici ürün temin eder iken çekinmenizi ya da utanmanızı gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Sizlerde erken boşalma sorununuz için geciktirici krem ve benzeri ürünler temin edebilir arzulamış ve özlemiş olduğunuz cinsel hayatı yaşayabilirsiniz.

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici