Erken Boşalma Çözüm

20 Ekim 2012

Erken Boşalmaya Çözüm

Erkeğin isteği dışında erken boşaldığı zamanlar olabilir. Bu, ancak eşi ve kendi için, cinsel ilişkiyi kısaltması ve yeterince doyum alınmaması halinde bir sorun yaratabilir. Erken boşalma olgusuyla birlikte duyulan endişe, erkeğin cinsellikten uzaklaşmasına böylelikle eşiyle beraberliğinde, bir gerginlik ve mesafe yaratmasına yol açabilir. Oysa böyle bir sorun biraz zaman ve sabırla ve eşlerin birbirlerine yardımıyla kolayca çözümlenebilir. Deneyimsizlik, erken boşalma da önemli bir rol oynar. Çoğu erkekler cinsel ilişkilere başladığında bu sorunla karşılaşır. Zaman ve deneylerle kendiliğinden ortadan kalkacak bir problemdir.

Erken Boşalma Çözümleri

Ne yapmalısınız?

İlk orgazmın ardından yarım saat kadar geçtikten sonra tekrar cinsel ilişkide bulunmayı deneyin, ilk heyecanı atlattıktan sonra boşalma süresinin uzadığını fark edeceksiniz. Diğer bir yöntem, cinsel ilişkiden önce mastürbasyon ile gerginliğinizi ve heyecanınızı yenerek boşalma süresini uzatmaktır. Heyecan ve endişe cinsel ilişkiyi etkiler. Zamanla, ilişki geliştikçe böyle bir sorununuz kalmadığını göreceksiniz.

Erken Boşalma Çözümü

Ne yapmalısınız?

Eşinizle birlikte cinsel ilişki öncesi birer kadeh içki alarak gevşemeye çalışın. Geciktirici kullanarak boşalmayı geciktirmek de mümkün olabilir. Korku ya da suçluluk duygusu gibi baskılar altında cinsel ilişkilerde bulunmak çabuk boşalma alışkanlığına yol açabilir. Bunu eşinize anlatmak yararlı olacaktır. Her iki tarafın problemin kaynağını bilmesi ve birlikte çözüm araması en etkili yoldur. Bu sayfada verilen tekniği ve bunun gibi yöntemleri bilinçli olarak denemekle sorun ortadan kalkacaktır. Ama gerekirse yine birlikte bir psikologa başvurulabilir Cinsel performans konusunda endişe duyulması erken boşalmaya yol açar. Eşinizle konuyu açıkça konuşun. Belki cinsel ilişkisinde daha geç bir boşalmayı tercih etmiyordur. Diğer aşk oyunları ve uyarılardan hoşlanıyorsa, siz de kendinizi bu oyunlarla daha rahat hissederek farkında olmadan probleminizin çözümlendiğini görebilirsiniz. Endişelerinizden kurtulmanın yollan ve bu sayfadaki sıkma tekniği ile eşiniz de size yardımcı olabilir. Ama erken boşalma eşinizle aranızda birtakım sorunlara yol açacak noktaya varır ve hiç bir düzelme görülmezse, bir psikologa danışabilirsiniz.

Erken boşalma çözüm önerilerimiz arasında geciktirici sprey kullanımıda yer almaktadır. %100 kesin çözüm elde etmek istiyorsanız sitemizde bulunan Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimizden de destek alabilirsiniz. Erken boşalmaya çözüm üreten geciktirici ürünler ile erken boşalma sürelerinizi mevcut durumdan en az iki kat daha uzatabilirsiniz. Kullanıcılarına erken boşalmaya çözüm üreten bu geciktirici sprey ve geciktirici krem çeşitleri ile ilgili ayrıntılı teknik özelliklerine sayfa detaylarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Erken boşalmaya çözüm üretmek istiyorsanız, bu site bu zamana kadar ziyaret ettiğiniz en önemli internet sitesi olduğuna emin olabilirsiniz. Erken boşalmaya çözüm üretebileceğiniz ürünlerimize kapıda ödeme kolaylıklarımızdan faydalanarak zahmetsizce sahip olabilirsiniz.

Diğer Erken Boşalma Makaleleri

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici