Delay Sprey Kullanımı

6 Aralık 2011

Delay Sprey Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Delay sprey ( geciktirici sprey ) kullanımı, çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Öncelikle şunu belirtmeliyimki yanlış delay sprey kullanımı nda sağlığınızı çok fazla etkileyecek bir durum oluşmaz. Sadece kaş yapalım derken göz çıkartmış oluruz. Çünkü aşırı delay sprey kullanımı, penisinizin local anestezi yöntemiyle tamamen uyuşmasına neden olur ve fazla kullanımdan dolayıda, penisinizin tüm sinir uçları hiçbir şey hissetmez. Buda sizin o anki cinsel aktivitenizden hiç bir zevk almamanıza neden olur. Hatta bazı zamanlarda yanlış ve fazla delay sprey kullanımı (geciktirici) nda, peniste sinir uçları o kadar uyuşturulur ki penisin sertleşmesinde sorunlar yaşanabilir. Genel olarak delay sprey kullanımı çoğunlukla aynıdır, markalara göre sadece kullanım dozajı (miktarı) değişir. Bunun için delay sprey kullanımı 'nda satın almış olduğunuz delay spreyin özelliklerini iyi tanımanız gerekmektedir. Ancak her ne marka olursa olsun delay sprey kullanımı 'nda dikkat edilmesi gereken hususlar sırası ile şöyledir.

Delay Spray Kullanımı

* Delay sprey kullanımı, penisin kesinlikle ağız kısımına gelmeyecek şekilde tatbik edilmelidir. Penisin ağız kısımına gelen delay sprey ( geciktirici ) boşalma esnasında alacağınız zevkin azalmasına neden olur..!

* Delay sprey kullanımı, haftada en fazla 5 kez uygulanmalıdır. Fazla kullanımlar penisinizde tahrişe neden olabilir.

* Geciktirici spreyler penise en az 10 cm. mesafeden sıkılmalıdır. Çok yakın mesafeden kullanılan delay spreyler penisinizin sadece belirli bölgelerindeki sinirleri gereğinden fazla yatıştırır.

* Delay sprey kullanımı, uygulamaya başlanmadan önce iyice çalkalanmalıdır.

* Geciktirici kullanımlarından sonra, en az 10-15 dk. beklenmelidir. Bunun sebebi penise tatbik edilen, geciktirici spreyin deri tarafından emilmesini ve sinir uçlarına ulaşması içindir.

* Delay spray kullanımı 'ndan sonra penisi duru suyla durulamanız gerekir. Delay sprey kullanımı 'ndan penisin deri üzerinde kalan Geciktirici sprey tortuları, partnerinizin cinsel uzvuna bulaşır ve zevk alma oranını olumsuz yönde etkiler.

* Aynı şekilde delay sprey kullanımı 'nda dikkat edilmesi gereken bir durumda, geciktirici sprey kullanmı ndan sonra oral seks yapılacak ise penisi kesinlikle ama kesinlikle durulamanız gerekir. Penisi durulamamanızın partnerinizin sağlığı açısından bir tehlikesi bulunmamakla beraber sadece ağzında geçici uyuşmaya ve kötü tada sebep olur.

Delay sprey nasıl kullanılır

Sizlere bu yazımızda delay sprey kullanımı ve geciktici sprey kullanımda dikkat edilmesi gereken konuları kısaca özetlemeye çalıştık, ancak bu yazımızdan yeteri kadar bilgiye ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, diledğiniz zaman ( 7/24 ) çekinmeden bize ulaşabilir ve kafanıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici