Cinsellik Hakkında

Peniste Sertlik Sorunu

Siz değerli okurlarımıza bu makalemizde peniste sertlik sorunu hakkında yaptığımız inceleme sonuçlarını paylaşacağız. Soru:26 yaşındayım. 1 sene kadar evvel penisimde fındık iriliğinde bir sertlik meydana geldi.

Devamı
Doğum Kontrol Yöntemleri

İstenmeyen gebelikleri ve düşükleri önlemenin yolu daha iyi bir doğum kontrol yöntemleri bulunması mıdır? Bunun böyle olmadığı anlaşılmaktadır. Eldeki doğum kontrol yöntemleri hayli etkili olduğu halde, düşük yaptırmak isteyen kadınların çoğu gebeliği önleyici hiçbir yönteme başvurmadıklarını belirtmektedirler.

Devamı
Jinekolojik Muayene Hazırlığı

Bu makalemizde jinekolojik muayene hazırlığı hakkında incelemelerimiz sonucu bilmeniz gerekenleri sizlerle paylaşacağız. Eğer adetleriniz hala sürüyorsa, son adet kanamanızın tarihini bilin. Size bu soru mutlaka sorulacaktır.

Devamı
Servikal Kistler

Çok sözü edilen servikal kistler nedir? Nabothi kistleri ya da retansiyon kistleri diye de isimlendirilen servikal kistler kadın genital organlarında en sık rastlanan olaydır. Servikal kistler öylesine yaygındır ki, bunları normal saymak da mümkündür.

Devamı
Orta Yaşta Seks

Soru: İleri yaşlarda ve orta yaşta seks , bir çiftin haftalık ortalama sayısı nedir? Cevap: Birçok uzman, orta yaşlı çiftlerin haftada ikiden az seviştiklerine işaret ediyor. Araştırmadan, çok sayıda kadının daha sık sevişmeyi tercih edecekleri anlaşılıyor.

Devamı
Eşcinsellik Hakkında

Değerli ziyaretçilerimiz bu makalemizde eşcinsellik hakkında araştırmaları sizlere sunacağız. Eşcinsellik hakkında bilgiler: Aynı cinsten olmalarına karşın birbirlerine cinsel istek duyan ve cinsel yakınlık kuran kişilere eşcinsel denir.

Devamı
Gebelik Testi

Daha duyarlı bir gebelik testi yok mudur? Vardır. Daha önce de belirtildiği gibi, döllenmeden 6-7 gün sonra bile gebeliği tespit eden bir gebelik testi vardır.

Devamı
Cinsel Arzu

Soru: Cinsel arzu yaratan hormon hangisidir? Cevap: Kadın ve erkekte cinsel arzu yaratan, ergil bir cinsiyet hormonu olan testosterondur.

Devamı
Progestin

Soru: Progestin beni neden depresyona sokuyor ve seks istemeyecek kadar hüzünlü yapıyor? Cevap: Progestin, doğal kadın cinsiyet hormonlarımızdan biri olan progesteronun sentetik bir formudur. Bazı kadınlarda PMS hormonu hüzünlendirici, 'düşürücü' bir işlev yapmaktadır.

Devamı
Testosteron

Soru: Testosteron tedavisi Gıda ve İlaç Bakanlığı tarafından onaylandı mı? Cevap: Dr. M. E. Ted Quigley’e göre Gıda ve İlaç Bakanlığı (FDA) düşük testosteron düzeyli insanlarda testosteron kullanılmasını onaylamış durumda.

Devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cinsellik Hakkında Makaleler

Cinsellik Hakkında Herşey

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici