Cinsellik Hakkında Gerekli Bilgiler

Orgazm Anı

Kadın ve erkek okşamaların sonucu kanla dolmuş cinsel organlarındaki tansiyonu dağıtmayı çok istediklerinde cinsel organlarını birleştirirler. Burada söz konusu olan basitçe cinsel duyumları sevilme duyumlarıyla birleştirmektir.

Devamı
Penisin Sertleşmemesi

Erkek cinsel organıyla ilgili sorunlar elbet bu kadarla bitmiyor. Bir önemli konu da penisin sertlenmemesi sorunudur. Cinsel organının sertlenmemesinden yakınan erkeklerin sayısı 469 mektup arasında 52 yi buluyor.

Devamı
Penis Boyu

Soru: Sizin ve başka seksologların yazdıklarını sırayla okuyorum. Erkeklerin penis boyu posu üzerinde duranların hala bu kadar çok olması beni şaşırtıyor.

Devamı
Ereksiyon

Soru: Yasım kırk beş bile değil, kırk yaşlarında bir kadınla seviliyorum. Birbirimizi çok seviyoruz ama bir takım nedenlerden ötürü seks yaşantımız istediğimiz kadar faal değil. Daha açık yazmak gerekirse, cinsel olarak da birbirimizden hoşlanıyoruz,

Devamı
Prostat ve Meni

Prostat ve Meni: Prostat kestane biçimindedir, sidik torbasının önünde bulunur ve üretrayı çevreler. Hepsi testisinki gibi olan hormonlar salgılar.

Devamı
Grup Seks

Kendilerini cinsel olarak dışa kapalı tanımlayan bir çittin üçüncü bir kişiyle veya bir grupla seks yapması modifiye monagamiye bir örnektir.

Devamı
Boşalmayı Kontrol Etme

Nasıl kı kadınlar için orgazm olmayı kolaylaştıran kaslar ve bunun için belirli fiziksel egzersizler varsa, erkekler İçin de benzer kaslar ve bu kasları geliştirmek için egzersizler mevcut... Kadınlarda "pelvık kas" adı verilen bu kaslara erkeklerde ise PC (Pubococcygeal) kası adı veriliyor.

Devamı
Davranışçı Terapi Teknikleri

Davranışçı terapi teknikleri, cinsel saldırganlığı olan PA\'lı kişilerin değerlendirmesi ve tedavisinde uzmanlaşmış tedavi merkezlerinde sıkça kullanılmaktadır.

Devamı
Cinsel Tedavi Değerlendirmesi

Yeni cinsel tedavi yaklaşımlarının yanında, EİB\'nin klinik değerlendirmesinde de önemli değişiklikler olmuştur. PDE5 inhibitörlerinin yaygın kullanımından ve EİB\'nin birinci basamak hekimler tarafından tedavi edilme oranının giderek artmasından dolayı günümüzde ayrıntılı cinsel öykü alımına veya özel tanı testi (örneğin noktürnal penil tiimesans, penil kavernozografı) kullanımına az ilgi gösterilmektedir.

Devamı
Çift ve İlişki Sorunları

Çift ve ilişki sorunları EİB\'nin gelişimini tetikJeyebilir veya bozukluğun bir sonucu olarak ortaya çıkabilir (Rosen, 2000; Althof vd., 2005). Her iki durumda da, ciddi ilişki çatışmaları veya iletişim güçlükleri yaşayan çiftlerin PDE5 inhibitörü veya başka tıbbi tedavi kullanımından yararlanma olasılığı pek yoktur.

Devamı
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cinsellik Hakkında Bilgiler

Cinsellik Hakkında

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici