13 Nisan 2015

Çılgınca aşk, tanımını anlayabilmek için, güzel Carmen'in hayat hikayesini hatırlamak kafiydi. Carmen, Enrico ismindeki bir delikanlının nişanlısıydı. Onların aşk hikayelerini bütün Meksika biliyordu. Bu hayatın hazin tecellisi onlardan en ufak bir hayran uyandırmamıştır ama biz yabancılar için gerçekten üzerinde durulacak ve hatta ibretle düşünülecek bir keyfiyetti.

Çılgınca Aşk Nasıl Yaşanır

Çılgınca aşk gerçeğini yaşayabilecek olan Carmen daha 18 yaşındaydı. Çok güzeldi. Nişanlısı Enrico ise zengin bir çiftlik ve davar sahibinin oğluydu. Carmen'e delicesine aşıktı. Hoş bir delikanlıydı, saçları siyah ve kıvır kıvırdı. Gözleri kadife kadar yumuşak bakışlıydı. İkisi de birbirlerine uygundu ve çok sevişiyorlardı. Düğünlerinin yapılmasına birkaç gün kalmıştı. Bununla beraber Enrico bir türlü sabredemiyordu. Esasen şimdiye kadar Enrico pek çok defa Carmen'e yalvarmış ve kendisine bir miktar avans vermesini dilemişti. Fakat Carmen her defasında reddetmişti. Ben de aynı arzunun şiddeti içinde kıvranıyorum, fakat yapamam, şerefimi kirletemem. Duvağıma en ufak bir leke sürülmesine tahammül edemem. Bunun için de düğünümüze kadar sabretmek zorundayız.

Çılgınca Aşk Ve Sonuçları

Zavallı Carmen, uykuda olmasına rağmen titreyen dudaklarının bir çift yanan dudak tarafından ezildiğini hissedince bu gelenin Enrico'dan başkası olamayacağını anladı ve yapmaması için sevgilisine yalvarmaya başladı. Rica ederim, Enrico bırak beni ve hemen buradan git. Fakat Enrico laf dinleyecek veya kulağına bir şey girecek halde değildi. O ancak şiddetini gittikçe artıran tazyikle Carmen'i kendine mal etmeye çabalıyordu. İçindeki fışkıran, çılgınca aşk duygusu bir an önce amacına ulaşmak için gözlerini kör etmişti. Artık kurtuluş için Carmen'in sadece birkaç saniyelik bir zamanı kalmıştı. Nihayet genç kız acıklı durumun son anına yaklaşmakta olduğunu görünce elini uzattı ve kaptığı bıçağı belki hayatından da fazla sevdiği erkeğin kalbine sapladı.

Diğer Makaleler

Ptt Kargo UPS Kargo Visa Card MasterCard Valid W3C Geciktirici